Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 29. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek anebo Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 29.03.2019, 00:00 | 29.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 29. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pozitivní myšlení se hodí ve všech sférách vyjma financí. Tam naopak nic nezlehčujte a předpokládejte preventivně problémy. V pátek si odpusťte důležitá úřední jednání, mohl by vám uniknout důležitý detail. Jupiter se snaží, ale všechno nezachrání.

 

Býk

Venuše nastraží blyštivá pozlátka, jimž se dá stěží odolat. Chvilku potrvá, než prokouknete jejich skutečnou cenu a spláčete nad výdělkem. Platí to jednak pro investiční snahy a v přeneseném slova smyslu také v lásce. Obloukem se vyvarujte nevěry.

 

Blíženci

V pátek je vám dokonce trochu líto, že je pracovní část týdne u konce. V zaměstnání jste uvolnění a zbavujete se restů nadpozemskou rychlostí. Není vyloučeno, že v jistém směru excelujete tak, že si toho všimnou i nadřízení. Využijte vesmírné klima.

 

Rak

Ve společnosti jste oblíbení a mnoho jedinců k vám vzhlíží. V tomto týdnu na sebe můžete být pyšní nejenom díky pracovním výsledkům. Udělali jste ohromný pokrok v mezilidských vztazích. V pátek sestoupíte z piedestalu a ukážete svou laskavou tvář.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Je čas probrat s rodinou představy o víkendovém programu, abyste eliminovali případná nedorozumění. Mnoho plánů jste probrali jen tak letem světem, takže si každý udělal vlastní představu. Správné načasování je důležité. Ať mají blízcí plný žaludek.

 

Panna

Opatrnost je matkou moudrosti. Mějte tuto radu na paměti, ať se chystáte do práce, nebo hledáte-li osudový protějšek. Šance na lásku jsou vysoké, jenom byste mohli vsadit na špatného koně. Zapojte do rozhodovacího procesu kromě srdce také rozum.

 

Váhy

Milé Váhy, nejspíš si neuvědomujete, jak mocnou zbraň držíte v závěru měsíce ve svých rukách. Jedná se o vaše charisma, jemuž nedokáže nikdo odolat. Díky němu vás následují davy. Na svou stranu můžete dokonce získat i dřívější pracovní protivníky.

 

Štír

Pátek může být malým svátkem. Co takhle dopřát si jeden den pouze pro sebe a nechat plavat jak práci, tak domácí povinnosti? Relaxace podle vlastního gusta vám udělá dobře na těle i duši. A v neposlední řadě se pozitivně odrazí na celkovém klimatu.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Od víkendu máte velké plány, ale k realitě je ještě dlouhá cesta. Nejspíš vás přibrzdí vlastní lenost, ale také odlišný program příbuzných, kteří se vám nechtějí přizpůsobit. Nenechte si sebrat vítr z plachet a zkuste se pustit do toho, co nabízí.

 

Kozoroh

Jste úspěšní a máte jedinečnou možnost dotáhnout to pracovně daleko. Nadřízení se přestanou bránit vašim novátorským nápadům a tohle nezvyklé klima nebude trvat věčně. Ačkoliv jste naladěni spíše na víkendovou notu, zkuste ještě něco málo stihnout.

 

Vodnář

Luna přecházející přes Jupiter vám otevře oči a nabídne způsob, jak efektivně vyřešit dlouhotrvající potíž v zaměstnání. Vplula do vás pozitivní energie, díky níž nepochybujete o budoucím úspěchu. Konečně můžete začít plánovat kariéru ve velkém.

 

Ryby

Díky svým blízkým můžete poznat důležitého člověka, který ve vašem životě sehraje jednu z hlavních postav. Nepůjde o životního partnera, ale spíše o spřízněnou duši. Díky dotyčnému doceníte význam přátelství. Mezilidské vztahy prochází fází rozkvětu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře