Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 12.11.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 12.11.2018, 00:00 | 12.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 12.11.2018

Beran

Na začátku týdne můžete dosáhnout v kariéře na vysoké příčky! Do provozního tempa se dostanete během několika vteřin a originální nápady tasíte jako kouzelník králíky z klobouku. Uran v trigonu s Merkurem slibuje profesní změny. Buďte připraveni!

 

Býk

Zadaní Býci se v listopadu trochu trápí. Partnerovo chování ve vás probouzí nejistotu, kdy nevíte, co si o něm máte myslet. Než začnete malovat čerta na zeď, dejte si studenou sprchu. Za pár dní uvidíte situaci v jiném světle a budete se tomu smát.

 

Blíženci

Milí Blíženci, ani další listopadový týden nebude ochuzený o Venušinu přízeň. Díky ní poznají nezadaní spřízněnou duši a jedinci ve vztahu docení kouzlo trvalého svazku. Rýsující se partnerství splňuje na první pohled i ty nejnáročnější parametry.

 

Rak

Vztahy Raků k rodičům jsou napjaté. Nejcitelnější to je v ekonomických otázkách, kde se vaše názory markantně rozchází. Snažte se jim v klidu vysvětlit, že na situaci máte jiný pohled a další rady nestojíte. V komunikaci buďte za každou cenu slušní.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Lev

Hledáte zatím marně lepší polovičku? Pak máte v polovině listopadu ideální podmínky uspět na seznamovacím trhu. Venuše není skoupá na slovo ani ve finančních záležitostech. Můžete si snad přát lepší začátek týdne? Čeká vás úspěch, kam se podíváte.

 

Panna

Slunce svítí na cestu i tehdy, kdy se všechno hatí. Dík němu nezabřednete po kolena do problémů a stále se díváte na svět skrz pozitivní brýle. Bravo, Panenky! S takovým přístupem se vám skutečné potíže vyhnou obloukem. A maličkosti vyřešíte raz dva.

 

Váhy

Ani další listopadový týden nevypadá pro zrozence Vah marně! Báječný vývoj hlásí sféra lásky, kdy nezadaní poznávají jeden hezčí protějšek vedle druhého. Ani vy, kteří už jednoho partnera máte, nejste ochuzeni o pokušení z rukou samotné Afrodité.

 

Štír

Milí Štíři, do středy je třeba počítat s menšími karamboly, které mohou narušovat zejména mezilidské vztahy na pracovišti i v domácnosti. Pokuste se fungovat jako samostatná jednotka, nebo ze sebe vyždímejte maximální množství tolerancí trpělivosti.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Singles by se na začátku týdne měli pokusit ulovit vytoužený protějšek. Do poloviny měsíce máte výhodnější podmínky pro nalezení nové lásky i utužení té stávající. Přející sextil Venuše nabízí i rozšíření základny přátel. Vaše sympatie prostě vedou.

 

Kozoroh

V pondělí se obrňte trpělivostí v zaměstnání i soukromí, kde to v komunikaci vře. Okolí je háklivé na slovíčko, což se vám nehodí. Máte chuť vtipkovat a moc neřešíte, jaký dopad budou mít vaše slova. Singles by neměli ztrácet čas hledáním nové lásky.

Vodnář

Jupiter ve znamení Střelce hlásí jedno pozitivum za druhým. Těšit se můžete na mnoho překvapení, jejichž zdrojem můžete být dokonce i vy sami. Chcete si zlepšit náladu nákupy jen tak pro radost. Nejde ani tak o svršky, ale o hezké věci do domácnosti.

 

Ryby

V profesním životě se držte své mírné povahy a polykejte ostrá slova. S blížící se polovinou měsíce totiž hrozí, že by vaše výpady vůči nadřízeným mohli mít katastrofální dopad. Jste sice odborníkem na slovo vzatým, v afektu však můžete sklidit padáka.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře