Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 26.11.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 26.11.2018, 00:00 | 26.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 26.11.2018

Beran

Příval energie může být v závěru listopadu spíše na škodu. Nedovolí vám posedět na jednom místě a tlačí vás k unáhleným krokům. Zpomalte a přemýšlejte, než něco řeknete nebo uděláte. Téměř vše se dá zachránit, ale mnohem lepší je potížím předcházet.

 

Býk

Harmonizace se dočkají i takové vztahy, které se zdály být odsouzeny k záhubě. Na sklonku měsíce si uvědomíte, že jde o malicherné spory a místo hádek budete pracovat na usmiřování. S dárky pro drahou polovičku nebudete čekat až do Štědrého dne.

 

Blíženci

Pondělní rozjezd bude poněkud pozvolný. Pak se přece jen najde něco, co vás nakopne a motivuje k tomu, abyste opustili vyhřátý pelíšek. Afrodité slibuje příjemnosti v lásce a také se postará, abyste nestrádali finančně. To jsou dobré předpoklady.

 

Rak

Na začátku týdne vám nadřízení svěří důležitý úkol. V předchozí zkoušce jste uspěli na výbornou, a proto se teď radujete z opravdové profesní lahůdky. Konečně máte pocit, že se kariéra ubírá správným směrem a že vyšší místa docenily váš potenciál.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Milí Lvi, nemáte za sebou nejsnazší období, proto vás jistě potěší, že poslední listopadové dny budou o poznání příjemnější. V zaměstnání se nadřízený stáhne a uvolní vám ruce pro skutečnou práci. Je příjemné moci se nadechnout a jednat podle svého.

 

Panna

Po víkendu se nemůžete dostat do plného pracovního nasazení. Přestože máte spoustu plánů, jejich realizace pokulhává. Schází vám psychické i fyzické síly a je na pováženou, zda neprodloužit volno ještě o pár dní. Unavený organismus vám poděkuje.

 

Váhy

Milé Váhy, poslední listopadové dny vám nepřinesou žádné nepříjemné překvapení. Právě naopak pokračujete ve své profesní jízdě, kdy vám konkurence nesahá ani po kotníky. Chrlíte jeden lepší nápad za druhým, navíc se nebojíte chopit jakéhokoliv úkolu.

 

Štír

Nezadaní Štíři by se neměli vzdávat při prvním neúspěchu. Vypadá to, že listopad by mohl být z pohledu nové lásky šťastným měsícem! Pokud se první rande nevyvede podle představ, dejte svému ctiteli či ctitelce ještě jednu šanci. Zřejmě je nervózní.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Střelec

Jupiter slibuje spoustu drobných radostí a mnohé mohou mít dokonce materiální podobu. Sice nezboříte hlavní jackpot v loterii, ale jistě budete souhlasit, že to hlavní podmínka vašeho štěstí. Báječné chvíle prožíváte v kariéře, která strmě stoupá.

 

Kozoroh

Díky sourozencům přijdete na veselejší myšlenky. Pokud je shledání s nimi navíc spojeno s cestováním, máte při pondělku vyhráno. Zavzpomínáte na staré časy a od plic se zasmějete. Také je na čase probrat s nimi scénář nadcházejících vánočních svátků.

 

Vodnář

Poslední listopadové dny slibují báječný program v lásce. Afrodité se na vás usmívá, ať jste zadaní, nebo ideální polovičku teprve hledáte. Místo baby boomu to vypadá spíš na výbuch vášně. Manželé si vzpomenou na dobu, kdy byli bláznivě zamilovaní.

 

Ryby

Na začátku týdne se nemůžete dostat do správného pracovního tempa. I když se snažíte a děláte maximum, nadřízení s vámi nejsou spokojeni. Vznášíte se myšlenkami v oblacích a skutečný život vám protéká mezi prsty. Vstávejte, vyučování už odzvonilo!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře