Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 3.12.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 03.12.2018, 00:00 | 03.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Pondělí 3.12.2018

Beran

Pokračuje období, které je vám zaslíbené! Užíváte si ho v každém ohledu a nic vám nedokáže zkazit dobrou náladu. Pravda, místo práce byste se raději věnovali příjemnějším činnostem, na druhou stranu se vám v profesním směru daří všechno, na co sáhnete.

 

Býk

Na začátku prosince si musíte přiznat, že komunikace vázne. Na svých společnících vidíte jejich slabé stránky, s nimiž se nedokážete sžít. Není to ve skutečnosti tak, že okolí zrcadlí vaše negativa? Nalijte si čistého vína aspoň sami před sebou.

 

Blíženci

Do 9. prosince máte možnost zvládnout velké množství úkolů a hvězdy radí, abyste v tomto čase nelenošili. Nevnímáte okolí a pracujete podle nejlepšího vědomí a svědomí. Uchrání vás to od stresu, který se s přibývajícími dny hromadí všude kolem vás.

 

Rak

Milí Raci, máte před sebou fantastický týden, v němž můžete dosáhnout ke hvězdám. Vládce pohybu Merkur dodává potřebné síly i odhodlání ke splnění toho, po čem v poslední době usilujete. Ať jde o lásku, rodinu, práci či lepší bydlení, máte zelenou.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Osobité kouzlo Lvů je na začátku prosince na vzestupu. Musíte se vypořádat s ataky sexy protějšků, kteří vás zvou tu kávu, tu na adventní svařák. Pokud nemáte žádné závazky, nemáte ani co řešit. Zadaní by každopádně měli dostát svému slibu věrnosti.

 

Panna

Jaký program vyhlížíte na začátku měsíce vy, milé Panny? Pravda, není to procházka růžovým sadem, i když se díky přívětivé Venuši nejedná ani o shakespearovskou tragédii. Počítejte s mentálním přepětím, kvůli kterému vám mohou častěji ujet nervy.

 

Váhy

Do poloviny měsíce prožíváte fantastický čas, kdy vaše myšlení funguje na plné obrátky. Jeden lepší nápad střídá druhý, navíc své myšlenky dokážete zhmotnit do správných slov. To zní jako skvělý odrazový můstek pro změny v lásce i kariéře, pravda?

 

Štír

Afrodité roztáčí kolo plné příjemných událostí. Do nového týdne vstanete s úsměvem na tváři a optimismus rozséváte plnými hrstmi. Laskavé naladění k vám láká spoustu stejně nastavených jedinců. Nepochybují o tom, že vám mohou svěřit svou důvěru.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Střelci nedokážou v první polovině měsíce sedět na jednom místě. Samo Slunce vám dodává nespoutanou energii a podněcuje bystré myšlení. Máte touhu dělat věci podle svého, což se odrazí na pracovních záležitostech i v soukromí. Jdete vlastní cestou.

 

Kozoroh

Intelektuální růst pokračuje i na začátku týdne. Cítíte, že vám vesmír posílá energii, abyste zapracovali na svém životě. Zamyslete se nad stávajícími prioritami a zkuste vyrazit na cestu ke skutečnému štěstí. Radostné zážitky obstarává sama Venuše.

 

Vodnář

Skvělé komunikační schopnosti a přátelský přístup se snaží zachránit, co se dá. Taková taktika se hodí v rodinném kruhu, kde příbuzní zakouší vaši trpělivost. Nenechte se utáhnout na vařené nudli a vsaďte při jednání na tyto dvě silné vlastnosti.

 

Ryby

Na začátku týdne se ke slovu dostává křehká rybí dušička plná něhy, nespoutané lásky a romantiky. Zadaní vrátí léty omšelý vztah znovu k životu. Připravíte pro sebe a polovičku předčasný dárek, díky němuž to mezi vámi začne zase příjemně jiskřit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře