Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 10.12.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 10.12.2018, 00:00 | 10.12.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 10.12.2018

Beran

Milí Berani, ekonomické nesnáze se vám podaří vyřešit díky očekávaným prémiím. Do budoucna dáte pozor na zbytečné rozhazování a raději si zařídíte tajnou zálohu pro všechny účely. V předvánočním čase je to troufalé očekávání, ale máte skvělé vyhlídky.

 

Býk

Rodina vás může popíchnout necitlivým jednáním. Nejspíš se o něčem rozhodne za vašimi zády, což vám bude ležet dlouho v žaludku. Co takhle promluvit si o pocitech otevřeně? Blízcí aspoň zjistí, že vám daná věc není lhostejná a nemohou s vámi zametat.

 

Blíženci

Závěr roku jste si představovali nejspíš mnohem klidnější. Nicméně vesmírní vládcové si staví hlavu a připravují jednu pastičku za druhou, což se nejvíce projeví v mezilidských vztazích. Pozor si dejte především na závist a citově labilní jedince!

 

Rak

Mars v konjunkci s Neptunem vylepšuje načasování věcí. Sami nechápete, kde se najednou bere tolik štěstí. Nemusíte to analyzovat, bohatě stačí přijmout to jako fakt a využít vesmírnou přízeň do posledního dechu. Láska, rodina i kariéra vzkvétají.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Začátek týdne osvěží nečekaná událost. Nebudete se dlouho rozmýšlet, zda se do věci pustíte či nikoliv a učiníte spontánní rozhodnutí. Výjimečně při něm nešlápnete vedle. Budete poslouchat hlavně svůj rozum a rady druhých pustíte druhým uchem ven.

 

Panna

Vyčerpávající den v zaměstnání se vám podaří ukončit dříve, než jste doufali. Uklidnění se v domácím prostředí ale nedočkáte. Čekají tam opět další dohady a nepříliš příznivé informace. Relaxaci a harmonii najdete až díky večerní procházce či spánku.

 

Váhy

Pokud se při pondělku nebudete vyhýbat důležitým obchodním jednáním či pochůzkám, můžete narazit na vlivnou osobu, která vás po profesní stránce posune na vyšší příčku. Cenné konexe vám kolegové budou závidět, raději se před nimi zbytečně nechlubte.

 

Štír

Prosinec je pro Štíry pohádkovým měsícem, kdy nepotřebují konzumní adventní kalendář k tomu, aby každý den přinesl nějaké sladké překvapení. V pondělí si užíváte báječné chvíle díky lásce a přátelům, ale ani pracovní sféra nijak zvlášť nezaostává.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Týden začne pozvolna, ovšem s každým dalším dnem nabírá na intenzitě. Může za to Merkur, který se stěhuje do vašeho znamení. Planeta pohybu slibuje pozitivní vývoj ve všech důležitých sférách. Vezměte život do vlastních rukou a vyrazte za štěstím.

 

Kozoroh

V zaměstnání se vám podaří dokončit náročné úkoly, které se přes víkend nakupily. Spolehnete se pouze na svou hlavu a nebudete se dožadovat pomoci okolí. To je správná taktika, protože se vyhnete nespolehlivým kolegům. Něco slíbí, ale sliby neplní.

 

Vodnář

Chování Vodnářů není na začátku týdne ukázkové. Na pracovišti i v soukromém životě se chováte nezodpovědně, což by mohlo ohrozit vaši pověst. Nesvádějte to na pozdní pubertu nebo fakt, že jste si dosud nic moc neužili. Po vás přece nepřijde potopa.

 

Ryby

Mars v kvadratuře s Merkurem způsobí, že vaše city budou dnes rozkolísané. Zadané Ryby mohou zapochybovat o budoucnosti současného vztahu. Vaše emoční labilita nebude mít dlouhého trvání, proto nedělejte unáhlené závěry a dobře se na ně vyspěte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře