Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 17.12.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 17.12.2018, 00:00 | 17.12.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 17.12.2018

Beran

Vánoce se raketově přibližují a Berani začínají pociťovat šimrání okolo žaludku. Přemýšlíte, zda máte připraveno vše potřebné a strachujete se, abyste na nic nezapomněli. Oproti ostatním znamením máte velkou výhodu ve své vynikající fyzické kondici.

 

Býk

Ještě než odstartují nejoblíbenější svátky v roce, věnujte zvýšenou pozornost svému majetku. Ať se jedná o domácnost, technické vymožeností nebo třeba technický stav vozidla, štěstí přeje připraveným. Porucha by vám během Vánoc moc radosti neudělala.

 

Blíženci

Dopis Ježíškovi, který jste našli za oknem, je plný okázalých přání, jež si nemůžete dovolit. Hlavu vzhůru, milí Blíženci. Pokud se týká dětí, otevřeně s nimi promluvte o tom, že kouzlo Vánoc se netýká materiálních věcí, ale tkví v něčem úplně jiném.

 

Rak

Vesmír přeje Rakům ve všech ohledech, přičemž to nejlepší, co na prosincovém menu vyhlížíte, je spojené se společenským životem. Nebudete-li se zavírat před světem, můžete najít novou lásku, zajímavou pracovní nabídku, nebo vás třeba políbí múza.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

V prosinci je pro Lvy mnohem snazší dotáhnout do konce změny, po nichž delší dobu touží. Přestanete si je malovat v představách, naopak se zasadíte o jejich realizaci. Oproti ostatním znamením nečekáte na novoroční předsevzetí, ale začnete ihned.

 

Panna

Milé Panny, věřte, že náročné období spěje ke svému konci. Pěstujte rozvahu jako vzácnou květinu a v lásce a rodinných vztazích se neunáhlujte. Blízcí vás stále popichují svým rozmarným jednáním, a tak hvězdy vybízí k trávení volného času s přáteli.

 

Váhy

Otázka finančního zabezpečení jde výjimečně mimo vás. Mnohem důležitější je celkové klima, které na pracovišti vládne. S kolegy řešíte soukromé problémy a dokonce se můžete obrátit se žádostí o radu i na své nadřízené. Mohou vám s lecčím pomoci.

 

Štír

Pohádkový prosincový scénář pokračuje i v dalším týdnu. Užíváte si přízeň hvězd, která jde ruku v ruce s oblibou ve společnosti. Působíte sympatickým dojmem, snadno si získáte důvěru druhých lidí, což otevírá nové možnosti v práci i milostném životě.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Střelci by se v tomto týdnu měli mít na pozoru. Směřují k vám oči a uši širokého okolí. Druzí lidé vnímají každé vaše slovo a berou ho vážně. Myslete na to u dětí, které ještě nedokážou rozlišit, kdy mluvíte vážně a kdy je z diskuse cítit ironie.

 

Kozoroh

Máte zvýšenou tendenci investovat do sebe a svých blízkých. Chcete mít perfektní účes, moderní oblečení a působit upraveným dojmem. Také domácnost potřebujete mít jako ze škatulky. Není divu, že přitahujete zvídavé pohledy okolí a je o vás zájem.

 

Vodnář

Zvýšené sociální cítění se pozitivně odrazí na pracovním poli a ani v domácnosti změna chování nezůstane bez odezvy. Druhým se dostanete pod kůži a rázem chápete věci, jimž jste nedokázali porozumět. Jen je třeba mít větší trpělivost s příbuznými.

 

Ryby

Jakmile vám někdo sáhne na vaše ego, se zlou se potáže. Pokuste se vsadit na svou vrozenou toleranci a pochopte, že na nezvyklým jednáním dotyčné osoby je nejistota ze sebe sama. Spíš než okřiknutí potřebuje obejmout a ukonejšit. Zůstaňte nad věcí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře