Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 31.12.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 31.12.2018, 00:00 | 31.12.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 31.12.2018

Beran

Berani jsou vzrušením bez sebe, ale snaží se nedat okolí nic znát. Klidně se svěřte s tím, jak moc se těšíte na další rok. Doufáte, že začnete od startovní čáry a vylepšíte asi milion věcí ve svém životě. Od konstelace roku 2019 si hodně slibujete.

 

Býk

Neskrývejte se před světem, i když do posledního dne letošního roku nevstanete s nejlepší náladou. Hoďte sentiment za hlavu a těšte se na lepší zítřky. Ve společnosti veselých tváří se nevydržíte dlouho mračit, proto pečlivě zvažte, kým se obklopíte.

 

Blíženci

Vesmír nabádá Blížence, aby si udělali v závěru roku radost. Neomezují se přitom na lásku, pracovní život nebo soukromí. Sáhněte si do svědomí a dopřejte si luxus jednat podle toho, co žádá srdce i tělo. V poslední době děláte radost jen druhým.

 

Rak

Celý den se nezastavíte, protože máte spoustu nápadů, jak si zpříjemnit poslední večer roku. Spoustu času strávíte v kuchyni, abyste návštěvě ukázali svůj kulinářský um. Nepřežeňte to, jinak se všichni před půlnocí svalí s plným žaludkem do peřin.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Jako správná šelma potřebujete mít ve společnosti poslední slovo. Ne nadarmo se Lvům říká, že jsou králové zvířat. Tentokrát to platí i v lidské smečce. Jste neodolatelní, což svobodným umožňuje prožít úplný závěr roku tím nejhříšnějším způsobem.

 

Panna

Jste báječně naladění a dnešní den si hodláte užít se vším všudy. Nejraději byste odpískali původní program a zkusili něco bláznivého. Láká vás sbalit si pár švestek a ujet někam daleko. Nebránili byste se dokonce ani dovolené v teplých krajinách.

 

Váhy

Milé Váhy, tak moc prahnete po tělesném teple, že vám ho hvězdy přece jenom dopřejí. Týká se to zadaných i svobodných jedinců a v obou případech to neskončí jen v rovině nevinného tulení. Naopak vám vesmírní trubadúři slibují vášnivého Silvestra.

 

Štír

Ne každý člověk na večírku se vám strefí do vkusu. Naštěstí se dokážete ovládnout a nebudete sobě ani druhým kazit poslední den roku. Řekněte si, že vás cizí hloupost nemůže urazit. Pozor si dejte na nezdravou konzumaci alkoholu, k níž inklinujete.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Střelci mají chuť pořádně si vyhodit z kopýtka. Trochu to vypadá, jako byste chtěli dohnat poslední týdny, v nichž jste se až příliš ohlíželi na druhé. Dopřejte si opožděnou nadílku a splníte si životní přání, jaké vám v srdci leží už nějaký pátek.

 

Kozoroh

Jaký závěr roku vyhlížejí zrozenci Kozoroha? Odpověď je vlastně jednoduchá - jaký si ho uděláte. Nemusíte věšet hlavu, že se nevydaří původní plány. Improvizace totiž dopadne mnohem lépe než pečlivě připravený scénář. Nechte se unášet okamžikem.

 

Vodnář

Silvestrovské plány se Vodnářům strefí do vkusu. Necháte se unášet na vlnách smíchu a nepřipouštíte si žádné potíže. Velkou zásluhu na tom má společnost, jíž se obklopujete. Pozitivní výboje gradují a dost možná si ani nevšimnete, že se blíží půlnoc.

 

Ryby

Jak proplujete posledním dnem roku vy, milé Rybky? Se svou citlivou náturou potřebujete správnou společnost a hvězdy radí, abyste v tomto směru nedělali žádné kompromisy. Raději sezvěte vlastní party na poslední chvíli, když se nic lepšího nenabízí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře