Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 7.1.2019

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 07.01.2019, 00:00 | 07.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 7.1.2019

Beran

Sedmička je pro mnoho smrtelníků garantem štěstí. A v lednu tomuto jménu dostojí. Jste plní energie a dobré nálady, což je dobrou zprávou i kamenem úrazu. Nasadíte vysokou laťku a bude vás stát mnoho sil, abyste vysoké tempo vydrželi do konce týdne.

 

Býk

Na začátku týdne pokračuje plodné období v lásce. Zadaní si vědí s volnočasovým programem rady. Singles mají otevřenou příležitost k nalezení nové lásky. Největším kouzlo pro opačné pohlaví se skrývá v mentálních schopnostech. Máte prostě sexy mozek.

 

Blíženci

Milí Blíženci, start tohoto týdne ovlivňuje negativní postavení Venuše, které narušuje harmonii na domácím poli. Postoje k životu se v rámci příbuzných silně liší a neshodujete se ani v otázce vkusu. Tentokrát ale platí, že byste měli stát na svém.

 

Rak

Do dalšího pracovního týdne letošního roku nevstoupíte vesele. Opozice Merkuru vyvolává hádky a probouzí v Racích psychickou i fyzickou únavu. Ještě jste se nestačili rozkoukat a už máte všeho plné zuby. Snažte se aspoň volný čas trávit podle svého.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Venuše se přesouvá do ohnivého Střelce, což je pro Lvy báječná zpráva. Zatímco v začátku měsíce jste museli počítat každou korunu, teď to vypadá na finanční zlepšení. Také trigon Marsu vás podporuje v mnoha různých činnostech a odkrývá skrytý talent.

 

Panna

Peníze navíc se snažte schraňovat na horší časy. Venušiny paprsky vás svádí na cestu plnou drahých lákadel. Dnes vás nestojí velké odříkání odtrhnout si od úst, ale ve zbytku měsíce to bude o poznání složitější. Lákadla jsou jen neužitečné cetky.

 

Váhy

Zvýšené estetické cítění se odrazí na pracovní atmosféře i v soukromí. Rádi se obklopujete hezkými věcmi a potřebujete příjemné prostředí, abyste podávali dobré výkony. Na začátku týdne vám hvězdy přejí, takže můžete vybudovat zázemí dle svého gusta.

 

Štír

Start týdne je skvělým obdobím pro lásku. Venuše není skoupá na slovo a nabízí perspektivní seznámení s osobou, která vás uhrane osobitým kouzlem. Ani zadaní si nemusí stýskat nad citovým ochlazením. Dokonce i sex v letitém manželství získává grády.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Na nedostatek finančních prostředků to v začátku měsíce nevypadá. Umíte je vydělat a navíc se slibují i nemalé částky získáte jako dar či dědictví. Místo neuváženého utrácení si děláte spíš plány, jak se svými úsporami naložit tak, aby se zhodnotily.

 

Kozoroh

Dusná atmosféra, kterou okolo sebe probouzíte, neprospívá vašemu zdraví. O špatném vlivu na mezilidské vztahy se asi není třeba zmiňovat. Nevědomky od sebe odháníte osobu, která by vám mohla pomoci. Zvolněte tempo a buďte k sobě i druhým vstřícnější.

 

Vodnář

Začátek roku nebyl pro Vodnáře velká výhra, ale teď se situace proměňuje. Venuše se umoudřuje a zklidňuje atmosféru v milostném životě. Ani finance na tom nejsou tak špatně, jak se ještě před víkendem zdálo. Hlavu vzhůru, míříte k lepším zítřkům.

 

Ryby

Období vhodné pro hledání nové lásky je pryč. Pokud jste nezadaní, vychutnávejte si život bez závazků a do ničeho se nehrňte. Nejspíš byste nalétli člověku, který s vámi nemá dobré úmysly. Ryby v manželství si musí dát pozor na nezvyklou zbrklost.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře