Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 14.1.2019

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 14.01.2019, 00:00 | 14.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 14.1.2019

Beran

Milí Berani, třetí lednový týden začne v příjemném duchu. Vesmírní vládcové se snaží usnadnit vstup do pracovního týdne, seč jim síly stačí. Nekaboňte se na svět a věřte, že s úsměvem jde všechno snáz. Dokonce i mezilidské vztahy začnou vypadat lépe.

 

Býk

Býci by měli do pátku stihnout všechny důležité úkoly v zaměstnání i domácnosti. Do této doby vás totiž provází přívětivá hvězdná konstelace, díky níž máte optimistickou mysl a dostatek sil. Menší náskok v zaměstnání v příštím týdnu jedině doceníte.

 

Blíženci

Na začátku týdne jste k nezastavení. Máte spoustu energie a odhodlání dosáhnout vytčených cílů. Ať se předsevzetí týkalo kariéry, lásky nebo soukromého života, hvězdy vás v něm podporují. Báječně se vám daří také v lásce. Seznamujete se s lehkostí.

 

Rak

Jaký týden vyhlížíte vy, milí Ráčkové? Hvězdy radí, abyste zatnuli svá klepítka a ovládli citovou rozkolísanost, jež je vám dána do vínku. Některé problémy zveličujete, a tím kolem sebe rozséváte napjatou atmosféru. Zkuste starosti tolik neprožívat.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Máte před sebou den plný úspěchů, radosti a netradičních zážitků. Ať jste se pustili do přestavby domácnosti nebo se těšíte na kariérní posun, vaše plány mají naději. Hvězdy vám přejí v podnikání, proto je vhodné šanci využít a realizovat své plány.

 

Panna

S každým dalším lednovým dnem se nálada zrozenců Panny vylepšuje. Necítíte se fyzicky vyčerpaní a také vaše psychika je na tom o poznání lépe. Velkou roli v tom sehraje pomoc ze strany drahé polovičky. Přesně ví, jak co nejlépe pošimrat vaše ego.

 

Váhy

Singles se vzrušením vyhlíží první schůzku a celý den si užívají příjemné mrazení v zádech. Chcete zapůsobit, a tak využijete všech tajných zbraní, abyste se ukázali v nejlepším světle. Hvězdy slibují hladký průběh, začněte se těšit na další setkání.

 

Štír

Po finanční stránce to nevypadá na velkou výhru. Celý leden máte tendenci riskovat, ale v polovině měsíce jsou tyto tendence ještě zesílené. Tentokrát nespoléhejte na to, že risk je zisk. Stejně tak vás dnes může překvapit nějaký nečekaný výdaj.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Jupiter vám může přinést velké štěstí v oblasti majetku a financí! Určitě nezůstávejte sedět se založenýma rukama, nebo si neberte dovolenou. Na začátku týdne vám to myslí a umíte se prosadit v konkurenčním boji. Podnikatelé objeví mezeru na trhu.

 

Kozoroh

Jaký začátek týdne vyhlížíte vy, milí Kozorozi? Blížící se polovina ledna bohužel neslibuje zásadní zlom, pokud jde o mezilidské vztahy. V rodině i na pracovišti to jiskří a vy jste schopni rozčílit se pro každé slovíčko. Brzy budou všichni mlčet.

 

Vodnář

Mars v příznivém postavení k vašemu znamení způsobí, že jste na začátku týdne jako střela. Nemusíte se s ničím dlouho zaobírat, okamžitě pochopíte jádro problému. Ať se živíte hlavou nebo rukama, dosahujete skvělých výsledků a korunky se jenom sypou.

 

Ryby

Milé Rybky, vánoční hodování je dávnou minulostí, ale vy se nechcete otřepat ze zajetých zvyků. Bojujete s pohodlností a láká vás sladké nicnedělání. Na začátku týdne pozorujete nevalnou fyzickou kondici a navíc vám mohou být malé některé svršky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře