Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 21. 1. 2019

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 21.01.2019, 00:00 | 21.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 21. 1. 2019

Beran

Do nového týdne se vrhnete po hlavě. Oproti předchozím dnům nepociťujete fyzickou ani psychickou únavu. Naopak se cítíte silní jako váš zvířecí předchůdce a s hlavou vztyčenou spěcháte dobít štěstí. Venuše ze Střelce stále slibuje zábavný program.

 

Býk

Milí Býci, do nového týdne se probudíte s úsměvem na tváři. Není divu, že vám široké okolí připadá sklesle a bez nálady. S temperamentem a elánem Býků se totiž může měřit jenom málokdo. Kus ze svého nakažlivého nadšení předáte alespoň těm nejbližším.

 

Blíženci

Na začátku týdne se ukáže, kdo vás má skutečně rád. Vřelé city se projeví nejenom v partnerské rovině, ale zasáhnou i pouto mezi rodinnými příslušníky nebo přáteli. Budete mile překvapeni proměnami v mezilidských vztazích. Konečně víte, na čem jste.

 

Rak

Milí Ráčci, snažte se o větší soustředění. Hlavně v práci chcete stihnout tisíc věcí, ale mohly by vás zastavit chyby z nepozornosti. Vyplatí se dokonalý time-management a oddělení důležitých úkolů od zbytečných. Takhle pondělí přežijete bez úhony.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Energie ani odvaha vám na začátku týdne neschází. Jak jinak, když jste pod ochranou svého vládce Lva. Lákají vás náročné úkoly a mnozí se mohou dokonce rozhoupat k rozjezdu podnikání. Jste přesvědčeni o svých kvalitách a nechcete propásnout šanci.

 

Panna

První úplněk letošního roku vrací Panny do minulosti. Není třeba panikařit! Půjde o příjemnou cestu zpátky, kdy vaše srdíčko zaplesá. Zavzpomínáte na životní úspěchy, nebo se naopak zaradujete nad tím, že už nebudete znovu opakovat stejnou chybu.

 

Váhy

Nevyřešené problémy ve vztazích se mohou vlivem Luny dostat ke slovu. Citelné je to u přátel, s nimiž jste se nerozešli v dobrém. Je čas narovnat karmu a vyříkat si vše, co zůstalo otevřené. Platí jednoduchá rovnice, pokud vám něco vadí, změňte to.

 

Štír

Další lednový týden odstartuje v duchu kariérního růstu. Nevyjasněné záležitosti dostanou uchopitelný rozměr a v zaměstnání vylepšíte stávající pozici. Přínosu pro firmu si váží nejenom nadřízení. Dokonce i pro své kolegy jste přirozenou autoritou.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Lednový úplněk aktivizuje oblast delších cest a otevře nové kariérní příležitosti. Můžete najít odvahu, abyste opustili teplé místečko a zkusili štěstí jinde. Skvělé vyhlídky mají hlavně vynalézaví Střelci, kteří se nebojí rozjet vlastní podnikání.

 

Kozoroh

Ke slovu se dostávají finanční záležitosti. Zaměřte se na hospodaření a pokud vás čeká jednání s bankou, naplánujte ho na samý začátek týdne. Luna v úplňku si posvítí na případné dědictví. To dopadne ve váš prospěch. Bijte se o to, nač máte právo.

 

Vodnář

Volejte třikrát sláva a do konce měsíce se radujte! Slunce totiž vstoupilo do vašeho znamení a přináší samá pozitiva. Máte pocit, jako by někdo otočil kouzelným prstenem a místo neúspěchu se vám začalo dařit. Tak nelenošte a chopte se příležitosti.

 

Ryby

Luna v úplňku si posvítí na kariérní snahy Ryb. Místo rutinních povinností se připravte na pořádně horké chvíle, kdy nevíte, kde vám hlava stojí. Stres je báječným motorem pro osobní růst. Vynasnažte se z toho vykřesat maximum, stačí jen nepanikařit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře