Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 28. 1. 2019

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 28.01.2019, 00:00 | 28.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 28. 1. 2019

Beran

Poslední lednové pondělí nezačne právě nejveseleji. V zaměstnání se musíte obrnit trpělivostí, protože nadřízení si po víkendu potřebují zchladit žáhu. Připravte se na nesmyslné úkoly, jimiž vás zasypou. Místo rozčilování je přijměte jako holý fakt.

 

Býk

Milí Býci, poslední lednové dny investujte do sebe. Neohlížejte se na to, co požadují druzí a začnete poslouchat své potřeby. Pokud jde o kariéru, místo týmových aktivit soustřeďte pozornost na individuální činnosti. Víte, co je pro vás nejlepší.

 

Blíženci

V závěru měsíce si začnete pohrávat s myšlenkou kariérního přestupu. Připadáte si nedocenění a očekáváte, že na nové pozici uděláte díru do světa. Hvězdy varují před naivitou! Sliby jsou pěkné, ale jejich naplnění nemáte stoprocentně garantované.

 

Rak

Na začátku týdne začnou Raci dohánět, co nestihli v milostném životě. Singles jsou aktivnější při hledání nového protějšku a zadaní si svého partnera víc předchází. Vaše kroky rozhodně nejsou nezištné. Máte na srdci něco, k čemu ho budete potřebovat.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Náročný měsíc se pomalu chýlí ke konci a napěťová konstelace povoluje. Lvům se navrací jejich sebejistota a dobrá nálada, díky níž vyhlíží úspěch v soukromí i na pracovišti. Na tento týden si naplánujte všechny aktivity, které jste museli odložit.

 

Panna

Ještě než se leden rozloučí s nadvládou, máte možnost udělat pozitivní posun v životě. Ať se týká lásky, profese nebo mezilidských vztahů, přestanete řešit, co bylo. Raději se soustředíte na budoucnost, která vypadá nadějně. Minulost necháte spát.

 

Váhy

Také zrozenci Vah si v posledních lednových dnech spraví chuť. Intuice velí, abyste neseděli se založenýma rukama, ale bili se za štěstí. Přestanete si stýskat nad nevlídnou konstelací a vezmete život do vlastních rukou. Výsledky přijdou okamžitě!

 

Štír

Práce vám zasahuj do soukromí a kazí vám náladu. Nevíte, od čeho začít a jakými povinnostmi pokračovat. Měli byste hodit starosti za hlavu a dopřát si odpoledne podle svého. Pod napětím stejně nevypotíte nic kloudného, tak to nelámejte přes koleno.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Na začátku týdne se musíte poprat v partnerském životě o své místo na slunci. Nejste zvyklí, že by vám drahá polovička oponovala, proto vás její změna chování překvapí. Co takhle nebojovat a snažit se najít společný kompromis? Hlavně v péči o děti.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, pokuste se do konce měsíce nastartovat organismus k akci. Začínáte si připadat jako medvěd na zimním odpočinku a do ničeho se vám nechce. Pokud podlehnete svodu lenošit, jen tak se do kondice nedostanete. Začněte změnou životosprávy.

 

Vodnář

Závěr měsíce je věnovaný lásce! Vesmírné plénum se snaží, aby tělo a srdce nestrádalo hlady. Nezadaným se nabízí bezpočet příležitostí k flirtu, románku na jednu noc i navázání perspektivní známosti. Nutno dodat, že vy se teď chcete hlavně bavit.

 

Ryby

Rybičky se na konci měsíce obrátí k rodinnému kruhu. Prošli jste náročnou etapou, kdy jste měli pocit, že se vám zázemí bortí jako domeček z karet. Proto si vážíte aktuální pohody a děláte první poslední, abyste ji mezi příbuznými zachovali i nadále.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře