Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 4. 2. 2019

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 04.02.2019, 00:00 | 04.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 4. 2. 2019

Beran

Start týdne varuje před finanční ztrátou. I přes Jupiterovu přízeň můžete udělat krok, který by vás vyšel nepěkně draho. Neriskujte a věřte tomu, že skutečně výhodný obchod počká, než ho zkonzultujete s nestrannou osobou. Nenechte na sebe tlačit!

 

Býk

Pracovní záležitosti jsou tvrdým oříškem pro rodinné soužití. I když se snažíte udržet nadhled, s jiným členem domácnosti se neshodnete. Na začátku týdne je situace dost vyostřená a dochází k nepříjemným hádkám. Zkuste se tématu práce úplně vyhnout.

 

Blíženci

Únorový rozjezd je plný příjemností! Blíženci překypují energií a dobrou náladou, což je láká do společnosti. Baví vás navazovat nové známosti a neřešíte, zda jde o přátelství či víc. Kvůli tomu se můžete dostat do potíží, s nimiž si snadno poradíte.

 

Rak

Milí Ráčci, patříte mezi trpělivá znamení, což vám usnadňuje nevlídnou atmosféru první poloviny února. V této době se na vás hrne stres ze všech stran. Mezilidské vztahy nejsou ukázkové, v práci musíte zase počítat s nadřízeným, jemuž se nezavděčíte.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Máte štěstí, že jste si pro tento měsíc vytáhli přízeň optimisticky naladěného Jupitera. I přestože se mu Mars s Merkurem snaží házet klacky pod nohy, z problémů vyjdete vítězně. Ať se děje cokoliv, jste přesvědčení, že osud pracuje ve váš prospěch.

 

Panna

Nestěžujte si na to, že se v tomto týdnu neděje z pracovního hlediska nic zajímavého. Využijte klidnější období, abyste se pustili do rutinních úkolů a jednání s úřady. V příštím týdnu se totiž situace prolomí a vy nebudete vědět, kam dřív skočit.

 

Váhy

Také pro vás, milé Váhy, nastává období, které byste měli maximálně využít ke svému pracovnímu růstu. V první dekádě se vám totiž daří tak nějak automaticky. Profitujete ze svých nedávných úspěchů a nemusíte se nikomu zpovídat. Což není automatické.

 

Štír

Nenechte se semlít neutěšenou atmosférou v zaměstnání a raději soustřeďte pozornost na milostné pole, které v začátku měsíce vzkvétá navzdory únorovému počasí. Venuše připravuje seznámení s člověkem, který se k vám báječně hodí po všech stránkách.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Úspěšné období pro Střelce v tomto týdnu nekončí. Díky Jupiterově přízni jste jako na čekané, kdy se na vás pozitiva hrnou ze všech stran. Prahnete po romantickém překvapení, nebo oceníte spíš profesní možnosti? A co takhle získat obojí najednou.

 

Kozoroh

Šéfové nejsou na začátku týdne naladěni přátelsky. Spíš to vypadá, jako by si na vás chtěli smlsnout za všechno, co se jim samotným nepodařilo. Myslete na to a práci kontrolujte do detailu. Vyplatí se komunikovat e-mailem, abyste měli písemné důkazy.

 

Vodnář

Vodnáři se těší na týden plný pracovních i soukromých úspěchů. Výjimečně nemusíte přemýšlet, co je životní prioritou, protože stíháte obojí najednou! Jste čiperní a po náročném dni vám zůstane ještě spousta sil, abyste si zašpásovali s protějškem.

 

Ryby

Začátek února je zasvěcený soukromému životu. Cítíte, že se kolem vás dějí zajímavé věci a s napětím čekáte, jak to všechno dopadne. Hlavně nezadané Ryby se mohou těšit na seznámení s protějškem, který jako by vystoupil z jejich hříšných představ.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře