Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 11. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 11.02.2019, 00:00 | 11.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 11. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Do čtvrtka má beraní energie stále rostoucí tendenci. Okolí se může divit, kam až jste schopni zajít a co všechno zvládnete vydržet. Díky Marsu jsou vaše limity opravdu neodhadnutelné. Bohužel tento velikán kromě pozitiv přináší i velkou náladovost.

 

Býk

Nový týden odstartujete o poznání lépe než ten uplynulý. Merkur přestane zatěžovat vaše myšlení, takže se vám najednou všechno zdá jasné a snadné. V zaměstnání objevíte, v čem bylo celou dobu skryté jádro pudla. A musíte se tomu od srdce zasmát.

 

Blíženci

Merkur se v pondělí přesouvá do znamení Ryb, odkud brnká na citlivou notu Blíženců. Do čtvrtka však jeho výpady tlumí Mars, díky němuž nakonec nic nebude tak horké, jako když se to uvaří. Od problémů se utíkáte odreagovat zábavou ve společnosti.

 

Rak

Ani další únorový týden nezačne pro Raky slavně. Schází vám elán do práce i povinností na domácím poli. Nesnažte se nastartovat organismus kofeinem ani potravinovými doplňky, raději dopřejte tělu odpočinek, po němž tak prahne. Brzy se nepřízeň zlomí.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

Milí Lvíčci, do pátku se pokuste stihnout maximální množství povinností. V zaměstnání se ani moc nenadřete, a přesto za vámi zůstávají hmatatelné výsledky. Také nadřízení vás nechávají fungovat bez toho, aniž by vám stáli nasupeně za zády jako dráb.

 

Panna

Začátek dalšího pracovního týdne si představujete jinak. Očekáváte rozmach, ale místo něj musíte zdolávat překážky, které vás zpomalují. Pusťte se do rutinních administrativních činností a běžných pochůzek. Náročnější projekty odložte na další týden.

 

Váhy

Nečekané změny v zaměstnání vás nenadchnou. Hvězdy radí skočit do nich rovnýma nohama, tím rychleji si na ně zvyknete. O plynulejší zapojení do novinek se postará i dravá konkurence, co vám šlape na paty. Nechcete si ji nechat přerůst přes hlavu.

 

Štír

Únorový start nepatřil k nejslavnějším, a tak vás mile překvapí, že s dneškem přichází zlom k lepšímu. Merkur ze znamení Ryb slibuje romantický program pro zadané a seznámení s pohlednou osobou pro jedince, kteří zatím marně hledali spřízněnou duši.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku! 

 

Střelec

Při papírování a obíhání úřadů mějte oči otevřené. Mohlo by vám něco důležitého uniknout a zbytečně byste si zkomplikovali start pracovního týdne. Smiřte se s tím, že nestihnete všechny naplánované aktivity, ale zato se vyhnete chybám z nepozornosti.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, náročná konstelace mele z posledního a svým optimistickým naladěním ji hravě překonáte. V soukromém životě se všechno vrací do zajetých kolejí. Jen na pracovišti musíte brát ohledy na nadřízené, kteří jsou nervózní jako sáňky v létě.

 

Vodnář

Na začátku týdne se nedokážete odstřihnout od individualistického naladění. Přitom na starosti nejste na světě sami! Prospěje vám rozebrat myšlenky s někým blízkým. Nejspíš zjistíte, že existuje poměrně jednoduché řešení zdánlivě prekérní situace.

 

Ryby

Další únorová dekáda začne pro Ryby velmi slibně. Přátelská atmosféra se rozhostí jak domácím polem, tak zaměstnáním. Jste veselí a nenecháte si ničím zkazit náladu. Věříte, že jste smůlu setřepali a do budoucna už to bude jedině lepší. Je to tak!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře