Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 18. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 18.02.2019, 00:00 | 18.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 18. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Skončilo období, kdy jste jednali podle toho, co vám zrovna přišlo na mysl. O svých krocích přemýšlíte do hloubky, což přinese pozitivní odezvu v zaměstnání i soukromí. Hlavně v mezilidských vztazích bude co vylepšovat. Pokuste se zůstávat nad věcí.

 

Býk

Druhá polovina měsíce bude pro Býky mnohem příjemnější, než byla ta první. V zaměstnání se vám otevírají nové příležitosti a rozhodně byste je neměly nechat u ledu jenom kvůli tomu, že si dostatečně nevěříte. V životě se má přece zkusit všechno!

 

Blíženci

V dalším únorovém týdnu otevírají hvězdy téma komunikace v rodinném i pracovním kruhu. Pokud vám něco není po vůli, neskrývejte to. Díky diplomacii dosáhnete stavu, který vyhovuje všem zúčastněným. Dokonce i osobám, s nimiž jste se dříve nepohodli.

 

Rak

Raci zažili neslavný start roku, a tak je potěší, že teď dojde k zásadnímu zlomu. Konečně se vám daří jak na poli lásky, tak v profesních záležitostech. Kvůli negativním zkušenostem jste opatrní a čekáte, z jakého rohu na vás vybafnou problémy.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Ještě než se únor překulí do poslední dekády, zkuste své profesní štěstí. Nyní máte příležitost vyzkoušet věci, k nimž byste jindy nenašli odvahu, čas, nebo třeba energii. Vesmír vám nebrání ani v osobním růstu. Co jste se vždycky chtěli naučit?

 

Panna

Panny neprožívají špatný měsíc a další pozitivní zprávou je, že v tomto týdnu se dočkáte i vylepšení v pracovní sféře. Nalijte si čistého vína a přiznejte, že jste toho zatím moc nestihli. Teď se ale ztracená chuť do práce vrací a jste k nezastavení.

 

Váhy

První polovina února byla pro Váhy skutečně jako na miskách vah. Tentokrát se ale jazýček vychyluje k pozitivním událostem. V zaměstnání se kolegové přestanou navážet do vašich povinností a budou si všímat svého. Je příjemnou změnou mít volné ruce.

 

Štír

Pomalukončí období, kdy to mezi rodinnými příslušníky vře. Pokuste se neřešit nic zásadního, pouze byste přiživovali nedávné konflikty. Raději se pusťte do praktických povinností v čele s těmi tvůrčími. Domácnost se díky nim promění k nepoznání.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Na pracovišti vás budou brzdit zasnění kolegové, kteří se nedokážou soustředit na jedinou povinnost. Tedy aspoň takhle to vidíte vy. Považujete se za jediného slušného pracanta v kolektivu. Nejdříve do nich všemožně rýpete, později je ignorujete.

 

Kozoroh

Nálada Kozorohů stoupá. Mars ze znamení Býka slibuje euforické zážitky a štěstí na všech frontách. Pozitivní myšlení k sobě přitahuje samé dobré zprávy, a tak se můžete těšit na týden, kdy se vám daří. Stačí si jen ujasnit, čeho chcete dosáhnout.

 

Vodnář

V tomto týdnu velmi záleží na tom, jak ukázněně jste se chovali v první polovině měsíce. Hvězdy radily načerpat energii do zásoby a dokončit všechny důležité úkoly. Pokud jste je neposlechli, snadno se vyčerpáte. Kondice se pomalu ale jistě zhoršuje.

 

Ryby

Začátek týdne je jako stvořený pro osvojení nových znalostí a zkušeností. Studentům půjdou informace snadno do hlavy. Pondělí je také ideální den k závěrečným zkouškám i příjímacím testům. Vydáte ze sebe to nejlepší. Na pracovišti se nebojte změn.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře