Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 11. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 11.03.2019, 00:00 | 11.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 11. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, jaro s vámi cloumá jako v pubertě a je pouze na vás, jestli poblázněné libido zvládnete ukočírovat. Milostný život může nabrat netušený směr, ať jste zadaní nebo single. Každopádně vám vesmír radí myslet na budoucnost a možné následky.

 

Býk

Měsíc je v třaskavém postavení k Marsu a jeho paprsky se podepisují na atmosféře v soukromí i na pracovním poli. Zdá se, jako byste se pohybovali ve smečce rozladěných vlčáků. Zkuste mít po ruce pamlsek, díky kterému se vyhnete jejich ostrým tesákům.

 

Blíženci

Také v dalším březnovém týdnu profitujete z příznivého trigonu Venuše, který svědčí milostnému životu. Můžete mít vše, po čem vaše duše i tělo touží. Hvězdy rozhodně nejsou prudérní, a tak váš intimní život nabírá pořádné obrátky. Vypadá to jako sen.

 

Rak

Raci mají v dalším týdnu slibně našlápnuto. Sebedůvěra vám neschází, což se odrazí na krocích v lásce i kariéře. Říkáte si, že vám nikdo a nic nemůže zabránit v rozletu. Důvěřujete vyšší moci a těšíte se na všechno příjemné, co přijde. Ať to vydrží.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Jste zvyklí hájit svou hrdost stůj co stůj, ale hvězdy v těchto dnech vybízí ke střídmosti. Zejména na pracovišti važte slova, protože byste si mohli na bedra naložit pořádný balvan. Nadřízení nejsou vlídně naloženi, takže diskuse odložte na jindy.

 

Panna

Mars je v krásném svazku k vašemu znamení a pomáhá v pracovních i milostných krocích. Díky němu nebojujete s nízkým sebevědomím a dokážete se poprat o štěstí. Hodláte využít každou šanci bez ohledu na řeči okolí. Z neúspěchů se otřepete raz dva.

 

Váhy

Ptáte se hvězd, co dobrého přinese další týden? Vězte, že odpověď naleznete sami v sobě. Režisérem aktuálního dění byste totiž měli být vy sami. Vesmírní vládcové přenechávají žezlo ve vašich rukách. Nebojte se jít za tím, co je pro vás důležité.

 

Štír

V novém týdnu vyhlížíte spoustu zajímavých podnětů, do nichž se chcete pustit s plnou vervou. Bohužel energetické zásoby se rychle vyčerpají. Přiznejte barvu a odložte náročné projekty na další týden. Teď hrozí, že byste mohli přecenit své možnosti.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Po víkendu vám trvá delší dobu, než se dostanete do pracovního tempa. Jupiter v kvadratuře k Merkuru upíjí z vitality a podporuje spíše lenivé naladění. Nejhorší to je ve chvílích, kdy nadřízení nejsou v dosahu. To se k povinnostem stavíte zády.

 

Kozoroh

O víkendu jste se dali dohromady a v pondělí jste jako jaderná střela. Patříte mezi nejproduktivnější znamení zvěrokruhu. Méně úspěšní kolegové se na vás proto mohou dívat skrz prsty, ale vy jim dáte najevo, co si o jejich ubohém postoji myslíte.

 

Vodnář

Spojení Venuše a Marsu nenahrává diskutování s nadřízeným. Na začátku týdne na vás naloží spoustu povinností a není připraven o čemkoliv licitovat. Raději se kousněte do jazyka, protože vaše argumenty stejně nepadnou na úrodnou půdu. Musíte vyčkat.

 

Ryby

Start dalšího březnového týdne svědčí milostnému životu. S protějškem si vyměňujete životní postřehy, vzájemně se inspirujete a snažíte se oživit letitý vztah. Singles mohou poznat člověka, který se stane jejich životní múzou. Poznáte ho okamžitě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře