Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 18. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 18.03.2019, 00:00 | 18.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 18. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Do nového týdne se vrhnete s velkým očekáváním, ale na jeho naplnění si musíte ještě pár dní počkat. V první polovině se věnujte rutinním úkolům, při nichž excelujete. Uvolníte si ruce pro pracovní budoucnost, která nabízí lepší odrazový můstek.

 

Býk

Býci nepatří mezi znamení, které by se podřizovalo druhým. Na začátku týdne by ale měli sklapnout paty a přijmout fakt, že v zaměstnání musí poslechnout příkazy vyšších míst. Rebelování totiž nepřinese nic dobrého. Vedení je nabroušené jako břitva.

 

Blíženci

Afektované chování některých kolegů či klientů vám v pondělí dokáže sebrat vítr z plachet. Nenechte se vytočit takovou maličkostí a dotyčného člověka ignorujte. Soustřeďte se na hezčí věci. Pokud vás žádné nečekají, naordinujte si zábavné odpoledne.

 

Rak

Milí Raci, nechtějte po partnerovi rozebírat společnou budoucnost. Jedině ho tím vystrašíte a přimějete k uzavřenosti. Užívejte si pohodovou březnovou plavbu, kdy nad ničím nehloubejte. Však ono to nějak dopadne a jak ukazují hvězdy, ve váš prospěch.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Začátek týdne není šťastný, co se lásky týká. Máte spoustu potíží doma i v zaměstnání, což lásce nesvědčí Vypadá to, že se s protějškem nedohodnete na jisté otázce a dostanete se do ostřejší výměny názorů. Při ní vyplují na povrch i staré křivdy.

 

Panna

Stěžujete si na nespravedlnost v zaměstnání. Zatímco Panny se mohou aktivitou přetrhnout, méně pracovitým kolegům se daří o poznání lépe. Kvůli tomu vaše pracovní morálka rychle klesá. Uvažujete o tom, jestli se vůbec snažit. Určitě to nevzdávejte!

 

Váhy

Máte pocit, že se vám začíná dařit. Práce vás naplňuje a navzdory všem nedokonalostem si ji umíte užívat. Velkou roli v tom sehraje jeden kolega či kolegyně, se kterým je velká legrace. Díky němu nepropadáte stresu a říkáte si, že to dobře dopadne.

 

Štír

Štíři jsou energickým znamením, které není zvyklé moc odpočívat. V začátku dalšího březnového týdne se však potýkáte s nedostatkem elánu a je nutné, abyste se svými silami lépe hospodařili. Především v zaměstnání na sebe kladete přehnané nároky.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

V tomto pracovním týdnu byste měli zvážit reálné možnosti. Chopíte se každé nabídky, která se před vámi objeví, ale nepřemýšlíte, jestli máte čas, energii a hlavně schopnosti dovést ji do zdárného cíle. Nechcete si pokazit své dobré jméno, nebo ano?

 

Kozoroh

Pokud se týká kariéry, procházíte jedním z nejúspěšnějších týdnů v roce. Pondělí otevírá dveře k rozjezdu vlastního podnikání a rozšiřování profesních dovedností. Velkou výzvu pro vás ovšem představuje schopnost hospodařit se tenčícími se silami.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, na začátku týdne si ujasněte, čeho byste chtěli dosáhnout. Vesmírní trubadúři totiž nabízí spoustu příležitostí, z nichž se vám může zatočit hlava. Zůstaňte při zemi a stanovte si jasné priority. Tak využijete konstelaci na maximum.

 

Ryby

Díky Plutovi a Merkuru si poradíte s každým pracovním zádrhelem, který se na začátku týdne objeví. V zaměstnání obhájíte svou pozici a přesvědčíte nadřízené, že jste profesionály na svém místě. Jestli vyhlížíte důležitý pohovor, budete excelentní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře