Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 25. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 25.03.2019, 00:00 | 25.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 25. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pozitivně naladěný Jupiter slibuje Beranům skvělý vývoj v ekonomické oblasti. Poslechněte intuici a nedělejte nic, o čem nejste stoprocentně přesvědčeni. Pondělí vám může zpříjemnit příslib prémií i drobný dárek, který je vám přichystaný na míru.

 

Býk

V závěru měsíce máte skvělé podmínky pro osobní i kariérní růst. Využijte na maximum nápady, které se vám honí hlavou. Podceňujete se nedokážete docenit jejich význam na budoucnost. Vesmír ukazuje, že inovace přinesou skvělé výsledky lásce i kariéře.

 

Blíženci

Rizikové postavení hvězd navádí k riskantním krokům v oblasti financí. Bojujete s nutkavou touhou roztočit životní úspory a inklinujete k obchodům, které zavání potížemi. Zprvu se všechno zdá zcela samozřejmé, ale brzy by zůstaly jenom oči pro pláč.

 

Rak

Do konce měsíce hodláte stihnout co největší množství úkolů, abyste si zajistili tučnou výplatu. Období letní dovolené pomalu klepe na dveře a Raci chtějí pro rodinu to nejlepší. Trochu se strachujete, aby vám rozpočet umožnil splnit všechna přání.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Volejte třikrát sláva a tři dny se radujte! V lásce nastává příznivý obrat, kdy s drahou polovičkou zakopete válečnou sekeru. Vzájemně si ustupujete ve věcech, přes které ještě o víkendu nejel vlak. Najednou nevidíte důvod, proč prohlubovat rozbroje.

 

Panna

Jaký start týdne čeká vás, milé Panny? V pondělí se musíte déle rozkoukávat po víkendové pohodě. Nechcete udělat zbytečný krok a plýtvat silami, takže můžete promeškat lukrativní nabídku. Zkuste se probudit z odpočinkového režimu ranní rozcvičkou.

 

Váhy

Na začátku týdne jste pod vlivem pozitivních vibrací, které ženou kariéru kupředu. Motivace vás čeká na každém kroku a nedovolí vám profesně stagnovat. Pokud nemáte možnost postupu ve stávající profesi, zvažujete možný přestup do jiné společnosti.

 

Štír

V mezilidských vztazích kloužete po povrchu a nedaří se vám dostat druhé straně pod kůži. To komplikuje navazování nových známostí, ale zejména partnerskou souhru. Nechápete slova drahé polovičky a každý si povídáte svou. Diskuse klidně odložte.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Pondělí je skvělým dnem pro všechny Střelce, kteří se potýkají s finančními problémy. Řešíte-li nějaké peněžní nesnáze, hvězdy vám ukážou cestu, jak z nich ven. Bez práce to rozhodně nepůjde, proto se obloukem vyhněte riskantním podnikům a loterii.

 

Kozoroh

Zdraví Kozorohů je v posledním březnovém týdnu pod nátlakem hvězd. Nepřeceňujte své síly a naučte se odpočívat. Říkáte si, že na odpočinek bude dost času o víkendu, ale organismus by nemusel takovou zátěž vydržet. Některé povinnosti můžete odložit.

 

Vodnář

Do posledního březnového týdne skočíte s elánem. Díky němu všechny plány proměníte v realitu. Kolegové ani rodina se nestačí divit, jakou proměnou jste během krátké chvíle prošli. Nadšení nebude trvat věčně, proto byste s realizací neměli otálet.

 

Ryby

Negativně postavený Jupiter vás může dostat blíž k nesprávným lidem. Obvykle dokážete oddělit zrno od plev, ale tentokrát slepě důvěřujete člověku, který má špatné úmysly. Zrovna tak můžete udělat unáhlené rozhodnutí s financemi. Nikomu nepůjčujte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře