Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 8. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 08.04.2019, 00:00 | 08.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 8. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Po minulém týdnu jste rozparádění a těšíte se na to, co přinesou další dny. Kariéra ale navzdory očekáváním stagnuje. Nevlídné postavení Saturnu naštěstí nebude dělat dlouhou neplechu. V první polovině týdne nicméně počítejte s nerudným nadřízeným.

 

Býk

Na začátku týdne máte rozvernou náladu. Cítíte, že vám vesmírní velikáni přejí štěstí v lásce, a tak dost riskujete. Hodně se zapotíte, ale milostné eskapády se vám nakonec podaří utajit. Příště si dáte větší pozor, v jaké společnosti se objevujete.

 

Blíženci

Těšíte se na to, že v pondělí přijde změna k lepšímu? Potom se musíte zakousnout a ještě pár dní vydržet. V opačném případě si můžete vjet do vlasů s kolegy nebo vlivnými zákazníky. A to by byla škoda. Už v příštím týdnu se dočkáte zadostiučinění.

 

Rak

Raci se v těchto dnech zařadí mezi nejzářivější znamení zvěrokruhu. Díky Merkuru a Venuši máte ostatně spoustu důvodů k úsměvu, takže váš optimismus je oprávněný. Do pondělí vstanete šťastnou nohou a elán je znát. Nemusíte se dlouho rozkoukávat.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Na začátku týdne se vám hlavou honí důležité rozhodnutí. Váháte, zda riskovat a poslechnout instinkt, nebo dát na radu přátel. Tentokrát by mělo být řešení čistě ve vašich rukou. Zhodnotíte své možnosti. A jak se říká, je lépe pokazit si to po svém.

 

Panna

Přátelská vazba Merkuru je požehnáním pro pracovní život zrozenců Panny. Nezaleknete se žádného úkolu ani překážky, které před vás nastražil prskající Mars. Jste odhodlaní dotáhnou to hodně vysoko, po víkendu vám navíc neschází pozitivní energie.

 

Váhy

Podaří se vám najít cestu, jak rychle přijít k penězům. Nepůjde o rutinní způsob investování nebo přivýdělku. Nejspíš v tom sehrají roli konexe mezi přáteli. Nemusíte si kvůli tomu dělat výčitky svědomí. Důležité je to, co umíte, ne to, koho znáte.

 

Štír

Velkou výhodou v tomto týdnu je přirozený nadhled Štírů. Díky němu se vám nepodlomí kolena před drobnými komplikacemi v zaměstnání ani soukromém životě. Zatímco ostatní znamení zůstávají obezřetně při zemi, vy věříte, že překonáte jakoukoli překážku.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Největším kamenem úrazu je na začátku dubna upřímnost. Jste zvyklí jednat v duchu hesla co na srdci, to na jazyku. V zaměstnání vám to paradoxně projde snáz než v soukromí. Jednotliví členové rodiny nejsou zvyklí na tak ostrou konfrontaci s pravdou.

 

Kozoroh

Start dalšího dubnového týdne byste měli věnovat domácnosti. Stočte pozornost k nedokonalostem rodinného hnízdečka a začněte renovovat. Vládnete skvělým vkusem, navíc vykouzlíte úžasné výsledky s minimálními prostředky. Kdo by nechtěl bydlet lépe!

 

Vodnář

Nevypadá to, jako by se Vodnářů týkalo cokoliv podobné jarní únavě. Naopak vyzařujete pozitivní energii a vyhledáváte místa, kde to žije. Nezadaní se v pondělí chovají divoce. Navazujete nové kontakty a nebráníte se takřka žádné milostné nabídce.

 

Ryby

Milé Rybky, situaci v soukromí i na pracovišti si komplikujete svou přecitlivělostí a vztahovačností. Zbytečně se trápíte láskou a na manželství hledáte problémy, které neexistují. Potřebný nadhled přijde časem. Zatím si od sebe dejte malou pauzu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře