Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 1. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 01.04.2019, 00:00 | 01.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 1. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Dubnový start je pro Berany víc než šťastný. Celé vesmírné plénum pracuje ve vašich službách a přináší jeden důvod k úsměvu za druhým. Báječně se vám daří v zaměstnání, rozkvétají také milenecké a rodinné vztahy. Stíháte elegantně vše, co je třeba.

 

Býk

Milí Býci, začátek měsíce patří kariéře. Práce vás baví a chcete ji dělat nejlépe, jak dokážete. Sextil Merkura v Rybách se pozitivně odrazí na vašem myšlení. Najednou máte spoustu originálních nápadů, navíc si báječně rozumíte se svým nadřízeným.

 

Blíženci

Aprílový rozmach se nekoná. Do nového měsíce vstoupíte s vnitřní nervozitou, kterou si vybíjíte na okolí. Stačí málo, abyste se dostali do konfliktu. Bohužel se to odrazí jak na pracovních vztazích, tak partnerské pohodě. Je čas na volnější program.

 

Rak

Přímo z vesmíru k vám proudí pozitivní energie, díky níž se otevírají netušené možnosti. Dubnová konstelace hlásí fantastický čas především v milostném životě, ačkoliv ani kariéra nestagnuje. Hlavně uměleckým profesím se zdá, že je políbila Múza.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

V dubnu se dostáváte zpátky na výsluní a nikdo nepochybuje o tom, kdo je tady král. Ano, milí Lvíčci, znovu připomínáte své zvířecí patrony a ne ochočené domácí mazlíčky. Jste flexibilní a sebejistí. Nikdo vás nemůže přehlédnout. Je to čas expanze.

 

Panna

První polovina dubna je pro zrozence Panny poměrně náročným obdobím. Vlivem Merkuru snadno podléháte náladovým výkyvům, jimž nepomáhá pracovní klima ani disharmonie na domácí půdě. Problémy zveličujete a podléháte stresu. Je čas naučit se odpočívat.

 

Váhy

Milé Váhy, na začátku dubna byste měli postavit pomník Marsu, díky kterému prožíváte fantastické období. Překypujete radostí ze života, radujete se z bystrého myšlení i rychlých reakcí. Potřebujete být vždy v centru dění a na odpočinek nemáte kdy.

 

Štír

Do poloviny týdne máte výjimečnou příležitost k otevřenému rozhovoru s nadřízeným. Jste si vědomi svých profesních kvalit a bijete se o štěstí. Nechcete přenechat lukrativní zakázku dravé konkurenci, případně se zasadíte o lepší platové ohodnocení.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec

Peníze jsou na začátku měsíce velkou slabinou Střelců. Ačkoliv máte citlivý nos na výhodné nabídky a investice se vám daří, zjišťujete, že vlastně nemáte s čím pracovat. Bankovní konto na tom není nejlépe a ani hotovost nenabízí možnost k rozmachu.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, duben je zhmotněním touhy po stabilitě. Vládce Saturn pomáhá naleznout životní jistoty, po nichž tak dlouho prahnete. Může se jednat o perspektivní známost, dobře placené pracovní místo, nebo pořízení vlastního rodinného hnízdečka.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, v dubnu ze sebe setřepete zimní letargii a začnete žít naplno. Díky Marsu k vám den ode dne proudí stále více pozitivní energie. Potřebujete kolem sebe spoustu lidí. Milujete inspirativní setkání, která vás motivují k mnoha změnám.

 

Ryby

V dubnu si rozhodně neodpočinete. Diář překypuje pracovními úkoly, které je navíc nutné udělat co nejrychleji. Ani na domácí půdě to nevypadá na velkou pohodu. Jistý člen rodiny si vás neustále bere na paškál. Nejmoudřejší bude dotyčného ignorovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře