Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 15. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 15.04.2019, 00:00 | 15.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 15. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pracovní část týdne se odvíjí pod taktovkou samotného Slunce. To vám dodává spoustu energie, abyste ustáli náročné pracovní výzvy. Jste nadopovaní a odhodlaní ukázat celému světu, jaký potenciál skrýváte. Byla by škoda stanovit si přízemní cíle.

 

Býk

První polovina týdne vás zahrne spoustou úkolů, ale věřte, že od středy se tempo zvolňuje. Proto se do povinností vrhněte s chutí a odhodláním sobě vlastním. Máte velkou šanci uspět v rozjíždějícím se podnikání, případně získat lukrativní zakázku.

 

Blíženci

Milí Blíženci, v tomto týdnu se dočkáte tolik vytouženého zklidnění atmosféry v lásce i pracovních vztazích. Bohužel v pondělí to ještě nebude. Obrňte se trpělivostí a nevnímejte neustálé stížnosti kolegů. Jejich negativní naladění je nakažlivé.

 

Rak

V pondělí se nikomu nechce do práce, ovšem Raci by se měli snažit udělat co největší množství úkolů. Dnes a zítra totiž vrcholí přízeň Merkuru, díky němuž vám to neuvěřitelně myslí. Zadané úkoly zvládnete s lehkostí a sklidíte zasloužený úspěch.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Do středy se věnujte rutinním činnostem, které před sebou už dlouhou dobu tlačíte jako nevítaný náklad. Potřebujete si uvolnit ruce na mnohem zajímavější projekty, jaké hvězdy slibují. Zatněte zuby a věřte, že brzy si smlsnete na tučnějším soustu.

 

Panna

Po dnešní zkušenosti si říkáte, že to už nikdy nebude lepší. Hlavu vzhůru, milé Panny, zítřek dá negativům vale. Nevlídná konstelace mele z posledního, takže se s chutí vrhněte do všech povinností, od nichž byste nejraději utekli někam hodně daleko.

 

Váhy

V prvních dvou dnech tohoto týdne se pokuste stihnout nejnáročnější pracovní úkoly i důležitá jednání, i přestože se vám nechce, konstelace se bude zhoršovat. Zatímco po víkendu vám jde všechno snadno, od středy jako by vám zarůstaly nohy do země.

 

Štír

Milí Štíři, vesmírná přízeň v tomto týdnu graduje. Merkur přináší záplavu originálních myšlenek i energii, abyste je proměnili ve skutečnost. V práci i lásce expandujete, baví vás tvořit a zkoušet všechno nepoznané. Nikdo si netroufne zastavit vás.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Další polovina měsíce se nese v duchu rozbouřených emocí. Neutěšené nitro vás má ve své moci a reagujete nepřiměřeně. Mnohé sny byste si nejraději splnili na počkání, ale hvězdy vás nechají čekat, než vám vůbec odpoví. V lásce nikam nepospíchejte.

 

Kozoroh

Polovina měsíce odstartuje raketovým tempem. Pracovitost a cílevědomost je vám dána do vínku, takže svými bezchybnými výkony vlastně ani moc nepřekvapujete. Sami z nich máte dobrý pocit a hlavně vás těší, že zbude prostor pro soukromé záležitosti.

 

Vodnář

Vesmírní velikáni s vámi táhnou za jeden provaz. Pondělí nabízí ideální odrazový můstek pro kariéru i novou lásku. Záleží pouze na vás, co považujete za prioritní. Průbojný Mars nedovolí, abyste promeškali životní příležitost a ponouká vás k akci.

 

Ryby

Venuše s negativním postavením Jupitera nabádá k neuváženému rozhazování peněz. Zprvu to vypadá jako nevinné nakupování pro radost, ale pohled na účet vám radost neudělá. Snažte se krotit a platit hotově, kartou ztrácíte přehled o celkových výdajích.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře