Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 22. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 22.04.2019, 00:00 | 22.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 22. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Venuše uzavírá krásný sextil s Marsem a přináší úžasný závěr měsíce. V milostném životě nasměrujete vášeň správným směrem, nezadaní najdou cestu k srdci sympatického protějšku. Hledáte-li novou lásku, mějte oči na šťopkách i během pracovních aktivit.

 

Býk

Celý poslední březnový týden se konečně odehrává dle vašeho gusta. Slunce vstoupilo do vašeho znamení, což se odrazí na celkové kondici a myšlenkovém naladění. Věříte, že můžete dosáhnout ke hvězdám. Nebojte se vyslat troufalou vesmírnou objednávku!

 

Blíženci

Poslední dubnová dekáda se nese v přátelském duchu. Mars v sextilu s Venuší dostává do popředí laskavou náturu Blíženců, což se projeví na mezilidských vztazích. Vylepší se pracovní klima, a hlavně dostanete příležitost navázat novou citovou známost.

 

Rak

Milí Raci, v poslední dekádě s vámi cloumají emoce víc, než je zdrávo. Od přírody patříte mezi citlivá znamení, jejichž nálady se mění stejně jako aprílové počasí. Minimálně v soukromí se snažte držet na uzdě, abyste někomu neublížili ostrým slovem.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Velikonoční pondělí je pro Lvy šťastným dnem! Užíváte si, že nemusíte vstávat na zvonění budíku a skákat podle toho, jak nadřízení pískají. Cítíte, že s náladou na tom nejste nejlépe, ale díky správně zvolené společnosti prožijete prima program.

 

Panna

Luna prohlubuje Jupiterův vliv na vztahy a bohužel to není vítaným způsobem. Musíte se poprat s kritickými slovy jistého člena rodiny, jehož chování má k taktu daleko. Rozhodnete se ho ignorovat, abyste zachránili klidný závěr velikonočních svátků.

 

Váhy

Váhy by měly zapomenout na neustálý spěch. Dostáváte se do presu i při běžných denních činnostech, což se neblaze podepíše na vašem duševním rozpoložení. Naordinujte si odpočinek a snažte se zvolnit tempo. Jsou aktivity, které vám nikam neutečou.

 

Štír

Poslední dubnová dekáda je pro Štíry náročnější než uplynulé aprílové dny. Slunce v Býku nedělá dobrou službu mezilidským vztahům. Prosazujete své názory bez ohledu na potřeby okolí a narůstající ego vám šlape po štěstí, ať jde o lásku nebo rodinu.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Venušin aspekt přináší do posledního celého dubnového týdne samé příjemné novinky. Na své si přijdou Střelci, kteří prahnou po štěstí v lásce, i ti, jimž schází nějaká ta koruna do rodinného rozpočtu. Letošní velikonoční nadílka bude prostě bohatá.

 

Kozoroh

I během volna utíkají myšlenky Kozorohů k práci. Ta se vám v uplynulém týdnu nahromadila na stole a teď si děláte vrásky na čele, zda ji stihnete dokončit v zadaném termínu. Zkuste se nestresovat, protože právě teď budete potřebovat chladnou hlavu.

 

Vodnář

Pondělní rodinné sešlosti mají jedinou kaňku v podobě chování vašich rodičů. Tvrdý a neústupný postoj se vám nelíbí a chcete jim ho vymluvit za každou cenu, nicméně narazíte na zeď nepochopení. Neplýtvejte silami, bojovali byste s větrnými mlýny.

 

Ryby

Pokud se dnes vyskytujete mimo domov, vezměte s sebou drahou polovičku, nebo s ní zůstaňte v úzkém kontaktu. V opačném případě si koledujete o žárlivou scénu. Snažte se povznést nad partnerova slova a předcházejte situacím, které zavánějí problémem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře