Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 29. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 29.04.2019, 00:00 | 29.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 29. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Průbojnost je vám dána i v posledních dubnových dnech. Cítíte, že byste měli na začátku týdne stihnout co nejvíce povinností, a tak si na rozdíl od kolegů neplánujete prodloužené víkendové volno. Využijete volnějšího klimatu a vrhnete se na práci.

 

Býk

Zvažujete profesní změnu? Pak vás závěr dubna může překvapit nabídnou, jaká se neodmítá. Díky Slunci mluví všechny podmínky ve váš prospěch, takže nebude nutné se dlouho rozmýšlet. Mentální energie se v pondělí hodí také Býkům, kteří ještě studují.

 

Blíženci

Máj vyhlížíte s nadějí na změnu k lepšímu. Navzdory Slunci ve vašem znamení se nedokážete otřepat z jarní únavy a opakujících se zdravotních potíží. Jste bez nálady, což jde ruku v ruce s nevalnou fyzickou kondicí. Což si prodloužit víkendové volno?

 

Rak

Začátek přelomového týdne je nejšťastnějším dnem měsíce. Hvězdy napovídají, že vás čeká významná návštěva. Jsou to ale tajnůstkářky, a tak není jasné, jestli vás překvapí kamarád z dětství nebo tajná láska. Ať tak či tak, důvodů k úsměvu bude mnoho.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Milí Lvíčci, po náročném víkendu se vrhnete do pracovních povinností, jako by to byla ta nejdůležitější věc na světě. Díky kariéře ze sebe setřepete všechno negativní a začnete se na svět znovu smát. Navíc si do budoucna zajistíte pořádný náskok.

 

Panna

Nemusíte se bát, že by se opakoval scénář z uplynulých týdnů. S kolegy i nadřízenými jste zakopali válečnou sekeru. Na začátku týdne to dokonce vypadá, že vám v jisté věci vytrhnou trn z paty. Když člověku začne téct do bot, jako tým se semknete.

 

Váhy

V domácím prostředí se vyhněte ožehavým tématům a nechoďte si pro radu k rodině. Nedočkali byste se ničeho kloudného, spíš byste celou záležitost ještě vyostřili. Ačkoliv od sebe dokážete špatnou energii odrážet, tentokrát vás zastihne nepřipravené.

 

Štír

Při hledání nové lásky poslechněte svůj vnitřní hlas. Navede vás na cestu k osudovému partnerovi. Nenechte se zaskočit tím, že je poměrně klikatá. Platí, že není růže bez trní. Za skutečnou lásku se vyplatí bojovat. Zamilovaní Štíři dokážou cokoliv.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Poslední dubnové dny jsou náročné pro partnerství Střelců. Reagujete přehnaně na každé slovíčko a protějškovo chování si berete k srdci. Ne že by polovička oplývala láskyplnou náladou, ale ve spojení s vaší aktuální vztahovačností to je třaskavina.

 

Kozoroh

S partnerem můžete bojovat kvůli maličkostem. Citové ochlazení je přechodné a má za cíl ukončit vztahy, které nejsou postavené na stabilních základech. Nesnažte se zachraňovat trosky, když v hloubi duše tušíte, že by vám bylo lépe s někým jiným.

 

Vodnář

Nezadané Vodnáře okouzlí člověk, kterého znají už delší dobu. Možná jde o souseda, kolegu nebo dokonce kamaráda, se kterým se vídáte dlouhé roky. Teprve teď mezi vámi přeskočí pověstná jiskra a zažehne osudovou vášeň. Opatrnost klidně hoďte za hlavu.

 

Ryby

Prošli jste měsícem, který vám dal zabrat hned v několika směrech. Proto jste teď spíše těmi, co plují s davem a snaží se moc nevyčuhovat. Lízáte si rány a těšíte se na to, co přinese další měsíc. Věřte, že začátek týdne vám spraví pocuchané nervy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře