Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 6. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 06.05.2019, 00:00 | 06.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 6. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nejste spokojeni s partnerovým chováním? Pak se zkraje týdne pusťte do diskuse. Cítíte se jako druhé housle a protějšek by o tom měl rozhodně vědět. Oproti jiným dnům je právě dnes nejvíc nakloněný hledání kompromisu. Neskončíte tedy ve slepé uličce.

 

Býk

Milí Býci, v novém pracovním týdnu se musíte chvilku rozkoukat, než se pustíte s plnou vervou do práce. Nemějte špatný pocit, že vám některé úkoly trvají déle, nebo je odložíte na druhou polovinu týdne. V ní si totiž poradíte i s nejtvrdšími oříšky.

 

Blíženci

Merkur je do zítřka v pozitivním postavení k vašemu znamení, což se odráží na pracovních výkonech. Bystré uvažování jde ruku v ruce s precizností a schopností odvádět práci jako by nic. Nadřízení vůči vám mají mnoho výtek, ale tentokrát musí mlčet.

 

Rak

Na začátku týdne se vám zdá, jako by se proti vám všechno spiklo. Vlivem Venuše si připadáte jako páté kolo u vozu a Merkur z posledních sil zatěžuje pracovní sféru. Náročné to je hlavně pro Raky ve vedoucích pozicích, ti nemají přirozenou autoritu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Využijte spřízněné postavení Merkuru a v zaměstnání se pusťte do nejnáročnějších úkolů. Mozkové závity fungují na sto procent, takže si snadno poradíte s každou těžkostí. Kreativní myšlení a schopnost bleskurychlé argumentace jsou hlavními zbraněmi.

 

Panna

S nedůtklivými členy domácnosti si moc nevíte rady. Ať se jedná o rozladěného partnera nebo špatně vyspané potomky, nemáte náladu se s nimi dlouho párat. Snažte se problémy nepouštět k tělu a řekněte si, že to je jejich emoce, kterou musí prožít.

 

Váhy

Opozice Merkuru mele z posledního. Vyplatí zatnout zuby a nedělat unáhlená rozhodnutí. V polovině pracovního týdne se vám rozsvítí a stávající situaci uvidíte v mnohem veselejších barvách. Za aktuální nepřízní tkví zastíněné racionální uvažování.

 

Štír

Na začátku týdne se můžete dostat do křížku s dlouholetou kamarádkou nebo kamarádem. Vadí vám jejich přelétavé chování nebo rovnou nevěra. Máte tendenci dělat unáhlené závěry a okamžitě za sebou pálíte mosty. Zkuste nebýt v komunikaci patetičtí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Merkur na začátku týdne přináší vysoký intelektuální náboj a flexibilitu, díky níž si na vás nepřijdou nároční klienti ani nadřízení. Všechny úkoly zvládáte bez ztráty květinky a ještě si udržujete dobrou náladu. Není divu, že je tím provokujete.

 

Kozoroh

Kozorozi by měli zvážit prodloužený víkend, při kterém by si mohli vychutnávat všechno, co je příjemné tělu i duchu. V práci vám utečou maximálně tak problémy, což vám nemusí vadit. Vyhnete se stresu a prodlení z nečekaných změn na poslední chvíli.

 

Vodnář

V zaměstnání vás dobíjí Merkurův sextil a usnadňuje komunikaci s náročnými zákazníky. Jako byste přesně odhadli jejich požadavky, ještě než je stačí vyslovit. Kreativní myšlení otevírá dveře k zářné budoucnosti hlavně Vodnářům v umělecké profesi.

 

Ryby

Rodinné třenice vás unavují a nejraději byste před nimi utekli někam daleko. Nepomýšlejte na balení kufrů, protože by vám blízcí chyběli i se svými vrtochy. Vystavte kolem sebe bariéru, díky níž vám jízlivá slova neuškodí, a vězte, že to brzy přejde.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře