Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 13. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 13.05.2019, 00:00 | 13.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 13. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani nejsou zvyklí, že by se museli v lásce extra snažit. O to hůř snáší květnovou konstelaci, která do poloviny měsíce komplikuje život zadaným i singles. Na začátku týdne sice děláte psí kusy, ale opačné pohlaví je nedokáže náležitě docenit.

 

Býk

V Býcích se probudí hrdá povaha, která jim nedovoluje požádat druhé o pomoc. Jste přesvědčeni, že se o sebe dokážete postarat nejlépe sami. Sebejistě se vrhnete do pracovního klání a také v partnerství nehledáte žádné rady, ale spoléháte na intuici.

 

Blíženci

Poradíte si s počáteční nejistotou a rozhodnete se pro správné řešení. V pondělí se musíte otřepat po víkendovém odpočinku rychleji, než by se vám líbilo. Náhlé vystřízlivění však přinese odměnu v podobě tučnější výplaty nebo lukrativní zakázky.

 

Rak

Milí Raci, zlepšení atmosféry vyhlížíte s netrpělivostí v srdci. Ještě pár dní musíte počkat, než se vesmír umoudří a začne pracovat ve váš prospěch. Venušina kvadratura se odrazí na financích, které se s vámi loučí rychleji, než byste potřebovali.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Nezadaní Lvi by se měli do poloviny týdne pokusit navázat novou známost. Venuše přináší nejednu osobu, se kterou by vám to mohlo klapat. Odtrhněte pozornost od kariéry a snažte se vylepšit mezilidské vztahy. Což platí i pro jedince v manželství.

 

Panna

Na pracovišti slavíte úspěchy díky vytrvalosti a ochotě fungovat jako týmový hráč. Nepotřebujete hrát za každou cenu první housle, když k sólovým výkonům nedozrála správná doba. Máte nos na výhodné příležitosti a přesně poznáte, jak se zachovat.

 

Váhy

Také na začátku dalšího týdne vás Mars nenechá sedět na jednom místě. Jeho krásný aspekt se podepíše na milostném životě, v němž vyhledáváte samé novinky. Experimentujete, nakupujete hračky pro dospělé a seznamujete se s extravagantními protějšky.

 

Štír

Na začátku dalšího květnového týdne se musíte postavit čelem dění na pracovní půdě. Nadřízení vám stojí za zády a kontrolují, jak jste daleko s důležitým projektem. Odkládání neoblíbených činností na později se tentokrát ukázalo jako špatná taktika.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Objevíte v sobě nejenom vášeň pro práci, ale celkově vyzařujete neskutečné zapálení do života. Nezadaní mají do konce týdne šanci potkat spřízněnou duši, se kterou jim to bude klapat po všech stránkách. Jupiter je v milostném životě velmi štědrý.

 

Kozoroh

Postavení Venuše ve vás probouzí vnitřní nespokojenost. Její nevrlé paprsky tentokrát mohou mít pozitivní dopad na lásku i na finanční záležitosti. Přestanete si nalhávat, že je všechno v nejlepším pořádku a začnete jednat. Změny jsou nevyhnutelné.

 

Vodnář

Ať už jste svobodní či dlouhodobě zadaní, čeká vás romanticky prožitá polovina měsíce. Užijete si horoucího vyznání lásky i něžných slov, jichž se vám dlouho nedostávalo a dejte průchod svým emocím. V posteli můžete zrealizovat hříšné představy.

 

Ryby

V milostném životě jste ztracení. Zadaní se neorientují v chování drahé polovičky a bohužel se nedočkají ani odpovědi na zvídavé otázky. Singles zklame změna v přístupu jejich nového objevu. Netlačte na pilu a počkejte, co přinese polovina května.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře