Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 20. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 20.05.2019, 00:00 | 20.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 20. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Start dalšího květnového týdne nebude z pohledu beraní fyzičky oslňující. Po víkendu byste se nejraději zavrtali zpátky do peřin a musíte se hodně přemlouvat, abyste v práci nenahlásili dovolenou. Hlavu vzhůru, zítra vystřelíte jako ohnivá střela.

 

Býk

Slunce se s vámi loučí a na rozloučenou posílá samé příjemnosti. Pondělí proběhne překvapivě hladce. Navzdory náročnému pracovnímu programu vám zůstane energie i dobrá nálada pro volnočasové aktivity. Je čas bavit se a upíjet život plnými doušky.

 

Blíženci

Vyhýbejte se obloukem všem rádoby výhodným nabídkám. Květnová rozhazovačná nálada by vás přivedla do nesnází. Při nakupování potravin raději nechte děti stranou, protože byste nedokázali odolat jejich prosebným pohledům. Každá koruna se teď hodí.

 

Rak

V posledním celém květnovém týdnu chytíte druhý dech. Všechno, co se vám nedařilo v lásce, kariéře nebo rodině, můžete konečně dovést do zdárného cíle. Také fyzická kondice se postupně vylepšuje, začínáte více naslouchat svému tělu. Jen tak dál!

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Pokud se necítíte fit, protáhněte si víkend a dopřejte tělu odpočinek. Náročné období, kdy hvězdy zatěžují imunitní systém i psychiku, se totiž chýlí ke konci. Od zítřka to bude jen a jen lepší, tak se nenuťte násilím a počkejte, až se krize zlomí.

 

Panna

Zrozence Panny čeká v pondělí zkouška vytrvalosti. Jestliže máte vytčené důležité cíle v domácnosti a rodině, musíte zatnout zuby a jít odhodlaně za svým. Bez poctivé práce se žádných smysluplných výsledků nedoberete. Příbuzní se k pomoci nehrnou.

 

Váhy

Na začátku týdne bude mnoho zrozenců Vah vnímat svět v černých obrysech. Nálady se u vás střídají jako májové přepršky a podrážděnost se vztekem nebudou výjimkou. Nedáváte si pozor, koho svými emocionálními výlevy poctíte a později je vám to líto.

 

Štír

Zpomalený metabolismus neusnadňuje vstup do pracovního týdne. Dopřejte si zdravou snídani, díky níž se nastartujete na náročný program a dostanete se do správného tempa. Jinak hrozí, že vykročíte špatnou nohou. Nechcete si přece kazit celé pondělí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Na začátku poslední květnové dekády je problematická práce v týmu. Hlavně tehdy, pokud máte spolupracovníka flegmatika. Nezbývá, než zatnout zuby, abyste nezvyklou situaci ustáli. Puntičkářství a tendence kolegu popohánět vám snahu o spěšný výsledek.

 

Kozoroh

Nároky nadřízených a neustálé změny plánů komplikují pracovní den. Nejraději byste se vším práskli a utekli někam daleko, ovšem přirozená nátura vám to nedovolí. Moc dobře si uvědomujete, že navzdory všem potížím nakonec dojdete do zdárného cíle.

 

Vodnář

Z ničeho neděláte vědu, což se líbí nadřízeným i přátelům. Dokážete si ze sebe udělat legraci a zlehčujete všechno, co se kolem vás odehrává. Když však budete upřímní sami k sobě, při večerním rozjímání máte trochu zvláštní pocity okolo žaludku.

 

Ryby

Milé Rybky, jste jenom krůček od získání lepšího pracovního místa. Prošli jste náročným měsícem, ale ve finiši sklidíte jeden úspěch za druhým. Nevzdávejte se a myslete pozitivně. Neptun si pečlivě zapisuje všechno, co jste pro svou kariéru udělali.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře