Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 27. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 27.05.2019, 00:00 | 27.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 27. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

V závěru května vám vesmír postaví do cesty sympatickou osobu přesně podle vašeho gusta. Seznámení proběhne k vašemu údivu netradičně, o to dlouhodobější trvání vaše přátelství či láska bude mít. Zdá se, že si skvěle rozumíte vy i případně vaše děti.

 

Býk

Probudí se ve vás kolektivní duch a dokážete svému okolí, že jste přáteli, kolegy i příbuznými, na které je spolehnutí. Přímluva za dobrého známého nic moc nestojí, ale může na druhou stranu hodně přinést. Odpoledne si užijete v kruhu domácí pohody.

 

Blíženci

Komunikace není v závěru měsíce vaší silnou stránkou. Mluvíte moc, takže svého společníka nepustíte ke slovu. Problematické to je hlavně v lásce, kdy první rande nedopadne ve váš prospěch. V kariéře vás protistrana utne, když už je toho na ni příliš.

 

Rak

Výrazné zlepšení se na konci května dotýká i soukromého života Raků. Dřívější neshody s rodinou konečně odplují do minulosti a budou vystřídané otevřenou atmosférou, kdy se nikdo nebojí vyjádřit vlastní názor. Přesně takovou pohodu Raci potřebují.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN

Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Pracovní komplikace by vás neměly dostat na lopatky. Ukažte nadřízeným, že si poradíte s každým problémem. Stoupnete u nich na ceně spíš, než když propadnete panice. V každém případě se vám podaří složitou záležitost rozluštit, stačí si jen věřit.

 

Panna

Ani v přelomovém týdnu se nic nemění na tom, že fyzické i psychické síly zrozenců Panny potřebují zregenerovat. Co nejvíce odpočívejte! Altruismus stranou a buďte s klidem větší sobci. V opačném případě se budete potýkat se zdravotními problémy.

 

Váhy

Zatímco Váhy mají o dnešním programu jasnou odpočinkovou představu, příbuzní a přátelé se k relaxaci neznají. Ačkoliv se vám zdá, že kompromis není možný, jedna cesta se přece jen nabízí. Hlavně si udržte chladnou hlavu a nepodléhejte výkyvům emocí.

 

Štír

Do nového týdne se probudíte s optimistickou náladou. Podaří se vám zahnat skepsi v soukromém životě a dostanete nápad, jak zlepšit klima v mezilidských vztazích. Jestliže jste dosud bojovali s příbuznými v čele s dětmi, dočkáte se změny k lepšímu.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Střelci jsou v závěru máje neuvěřitelní puntičkáři, což se logicky odrazí na mezilidských vztazích. Nepochopíte, jak někdo může fungovat bez naplánovaného diáře a rozčilují vás jednak nepořádní kolegové, tak i nezbedné děti. Bohužel všeho moc škodí.

 

Kozoroh

V přelomovém týdnu potřebujete načerpat psychické i fyzické síly, které jste ztratili v pracovních soubojích i komplikovaných vztazích. Nemějte výčitky svědomí kvůli tomu, že odmítnete ohlášenou návštěvu. Teď potřebujete naprostý klid jen pro sebe.

 

Vodnář

Po většinu měsíce jste pelášili s větrem o závod a teď přichází doba k odpočinku. Rovnováha musí být! Slunce vám dolévá pozitivní energii, ale měli byste s ní lépe hospodařit. V zaměstnání se rozmachu stejně nedočkáte, tak nebojujte s větrnými mlýny.

 

Ryby

Snažíte se vylepšit, co se dá. Vyzařuje z vás pozitivní energie a rozséváte pohodu plnými hrstmi. Rodina to bere automaticky, ale v zaměstnání sklízíte úspěch. Nadřízení si totiž všímají toho, že myslíte nejenom na své dobro, ale také na ostatní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře