Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 10. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 10.06.2019, 00:00 | 10.06.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 10. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Venuše znovu začíná pracovat ve váš prospěch, což se odrazí na dlouholetých vztazích, i na životě singles. Jste pozitivně naladění a nebráníte se případnému seznámení. Stačí se vyskytovat ve správný čas na správném místě, vesmír se postará o zbytek.

 

Býk

Milí Býci, v další červnové dekádě se zaměřte na urovnávání vztahů v rodině a vylepšení celkové atmosféry domácnosti. Co se vám v těchto dnech podaří dokončit, v následujícím období jako když najdete. V mezilidských vztazích se pročistí dusný vzduch.

 

Blíženci

Tramtadadá! Blíženci vstanou do nového týdne šťastnou nohou. Venuše ve spojení se Sluncem vytváří krásné podmínky pro lásku. Dokonce i vy, kteří jste pomýšleli na rozchod, chytíte ve vztahu druhý dech. Nezadaní sbírají jeden slibný kontakt za druhým.

 

Rak

Milí Ráčkové, v další červnové dekádě se sice Venuše loučí s výtečným postavením, ale neopouští vás úplně. Díky tomu je partnerský vztah stále bezpečným přístavem, do něhož se můžete vracet ze svých kariérních výprav. Ty nebudou nijak zvlášť úspěšné.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Otevírá se možnost nechat za sebou minulost. Nežijte tím, co už je dávno odžité, je to jako byste zůstávali ve smrti. Zbavte se nepotřebného harampádí a dovolte, aby do života vstoupila čistá energie. Zbavte se všeho, co vás brzdí v osobním rozvoji.

 

Panna

Příznivá konstelace Marsu se odráží na finančním poli, ve kterém dlouhodobě plavete a potřebujete odborně pomoci. Je čas na změnu ekonomické strategie. Myslete na budoucnost a spojte se s nestranným člověkem, který navrhne vhodné kroky přímo pro vás.

 

Váhy

Vstup do pracovního týdne nebude kvůli Venuši patřit k nejklidnějším. Na pracovišti jste přinuceni k unáhleným reakcím a razantnímu rozhodnutí. Kvůli tomu vás mohou potrápit stresové situace a kapka chaosu mezi spolupracovníky. Nepoddávejte se tomu.

 

Štír

Nádherný trigon Marsu vás dostává znovu do sedla. Jako byste chtěli dohnat všechno, co jste v začátku měsíce zameškali. Hlavně v lásce prásknete bičem a započnete jízdu plnou vzrušení. Zadaní se pokusí partnera přimět k nějaké novince v intimnostech.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec

Milí Střelci, na začátku druhé červnové dekády je lepší držet své životní ideály při zemi. Hlavně v lásce byste mohli propadnout kouzlu člověka, který ve skutečnosti nic speciálního nenabízí. S raděním postupujte opatrně, situaci nevidíte reálně.

 

Kozoroh

V další dekádě se snažte dokončit důležité obchodní kroky, které se od 19. začnou výrazněji komplikovat. I v těchto dnech se vyplatí konzultovat je s nestranným člověkem. Víc očí víc vidí. Nebuďte sólisté a spolehněte se na pomoc spolupracovníků.

 

Vodnář

Pokuste meditovat a naleznout v sobě ztracenou harmonii. Červen je z pracovního i soukromého hlediska velice hektickým měsícem, což se logicky odrazí na vašem zdravotním stavu. Nepřeceňujte své schopnosti a včas zastavte. Více chraňte své zdraví.

 

Ryby

Empaticky založené Ryby se konečně dočkají zlepšení situace v soukromí i na pracovní půdě. S rodinou nebudete bojovat a dřívější neshody nahradíte snahou o oboustranný kompromis. S odstupem času musí blízcí uznat, že vám všem jde o jedno a totéž.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře