Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 24. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 24.06.2019, 00:00 | 24.06.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 24. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

V zaměstnání se neděje nic podstatného, tak co odstartovat s předstihem letní dovolenou? Odjezd na last minute pobyt za sluníčkem je to pravé, co tělo i mysl potřebují. Pokud vám to časové nebo finanční možnosti nedovolují, aspoň si prodlužte víkend.

 

Býk

Ani na konci měsíce není ve vzduchu cítit nepříjemné překvapení. Kolem vás se vznáší pozitivní aura, díky níž jde všechno jako po másle. Na začátku týdne vás nejvíc zajímá pracovní sféra. V ní uplatníte puntičkářské sklony. Neunikne vám žádný detail.

 

Blíženci

Blíženci by se v těchto dnech měli vyhnout všem riskantním podnikům. Mohli byste při nich přijít o všechny životní úspory. Paradoxně vás teď hazard nesmírně přitahuje a můžete trpět utkvělou představou, že vám to vyjde. Venuše není dobrou rádkyní.

 

Rak

Poslední červnový týden je charakteristický přívalem energie, který Rakům dodává Slunce z jejich znamení. Díky Marsu a Merkuru se navíc nebojíte prosazovat své touhy a názory, aniž byste riskovali zranění svého citlivého nitra. Fantastický start!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC

Zajímá vás, na co se můžete v červenci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Sextil Slunce je pro Lvy ztělesněním životadárné energie. Jste pohybliví, plní dobré nálady i chuti dokázat světu, že jste skutečnými králi zvířat. Pokud jste bojovali s nějakými zdravotními neduhy, v závěru června se jich konečně můžete zbavit.

 

Panna

Milé Panny, poslouchejte svou intuici, která je daleko opatrnější než obvykle. Nechcete být těmi, kdo malují čerta na zeď, ale na začátku týdne to není vůbec ke škodě. Klima totiž nahrává finanční ztrátě kvůli špatné investici. Pozor na podvodníky!

 

Váhy

Schopnost rychlé rekonvalescence není tak blesková jako v uplynulých týdnech. Počítejte s tím při plánování programu na poslední červnový týden. Hvězdy vám jdou v mnoha ohledech na ruku, ale kondice do této sféry nepatří. Myslete víc na odpočinek.

 

Štír

Milí Štíři, patříte mezi velice akční znamení zvěrokruhu a na relaxaci si ve svém nabitém programu nenacházíte pravidelnou skulinu. V závěru června byste hektické životní tempo měli přehodnotit. Hlavně singles mohou díky zvolnění potkat novou lásku.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec

Na začátku týdne se snažte nevystrkovat růžky v zaměstnání. Jste skutečnými profesionály na svém místě, ale přílišnou aktivitou si škodíte. Kolegové vás obviňují z toho, že podlézáte vedení. Nechcete být jako Hujer, nechte za sebe mluvit své činy.

 

Kozoroh

Pracovně se ocitnete těsně před dílčím úspěchem, tak si to nekažte. Na začátku týdne skočte do povinností rovnýma nohama a nepodléhejte tendenci lenošit. Prokrastinace by vás dostala do svých sítí a jenom stěží byste se vraceli do původního tempa.

 

Vodnář

Ponaučeni z předchozích nezdarů dáte ústa na zámek a raději počkáte s tím, co řekne protistrana. Pokud vám někdo svěří tajemství, bude u vás v bezpečí. Nechcete riskovat, že přijdete o dobrého přítele. Porušení slibu je u všech Vodnářů nemyslitelné.

 

Ryby

Blížící se závěr měsíce pomáhá mezilidským vztahům. Objevíte pevnou půdu pod nohama a neváháte se ozvat, pokud se vám něco nelíbí. Naopak v zaměstnání přestanete rýpat do zbytečných záležitostí. Oddělíte projekty, na které není nutné plýtvat silami.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře