Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 8. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 08.07.2019, 00:00 | 08.07.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 8. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

V ještě silnější míře dnes platí stará známá pravda, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Berani by měli konat dobro, protože se vám vrátí v té nejčistší podobě. Máte možnost získat něco velice důležitého. Daná věc však nejde vyjádřit penězi.

 

Býk

O přírody vyhledáváte spíš klid a jistotu, proto se do akce nehrnete. První dvě červencové dekády ale ponoukají akceschopnost a dají věci do pohybu na vícero frontách. V začátku týdne je to poznat v mezilidských vztazích. Sbíráte mnoho kontaktů.

 

Blíženci

V tomto období máte šanci vyřádit se a dát prostor troufalým nápadům. Ať se týkají lásky nebo podnikání, hvězdy vám dávají volné pole působnosti. Každopádně potřebujete spoustu impulsů a vyhledáváte rušné společenské akce. Doma se moc neohřejete.

 

Rak

Na začátku měsíce jste přivykli narůstající pozornosti okolí. Tentokrát se neomezuje pouze na opačné pohlaví. Sympatie se vám budou hodit jak při získávání přátel, tak v pracovním životě. Otevřete se novým kontaktům. Budete z nich dlouho profitovat.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Aktivizující postavení Marsu je pro Lvy požehnáním. Pokud prahnete po nějaké zásadní změně, červencový start je ideální startovní čárou. Jste přesvědčeni o úspěchu, případné komplikace si nepřipouštíte. S takovou vám půjde všechno jako po másle.

 

Panna

Milé Panny, vstupujete do týdne zasvěceného lásce. Partnerství je zjemněno touhou pečovat o blaho toho druhého, což je znát na obou stranách. Pakliže jste si na dnešní den vzali volno, máte z poloviny vyhráno. Od miláčka se vám totiž nechce odtrhnout.

 

Váhy

Expandujete ve všech směrech. Vesmír zesiluje přátelské vyzařování, proto prim hrají mezilidské vztahy. V práci i při volnočasových aktivitách si získáváte sympatie opačného pohlaví. Nemusí jít nutně o milostná spojení. Spíš jde o nevinné rozhovory.

 

Štír

Slunce zabrnká na touhu po poznání. Do poslední dekády jste velkým přívržencem všech studijních, cestovních i duchovních cest. Jako byste chtěli obsáhnout všechno vědění světa. Nejlepší budou zážitky, které si můžete sami vyzkoušet osahat, ochutnat.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Jupiter v přátelském obětí s Marsem vytváří ideální prázdninovou konstelaci. S optimistickou duší jste vstoupili na tento svět, ale v červenci jste doslova v sedmém nebi. Chcete si užívat života plnými doušky a jeho režii máte plně ve svých rukách.

 

Kozoroh

Kozorozi mají i v dalším červencovém týdnu za úkol hledat v sobě maximální vstřícnost a empatii. Věci sice nejdou podle vašich představ, ale rozhodně se nejedná o žádnou tragédii. Buď udržíte nervy na uzdě, nebo si zbytečně kazíte den rozčilováním.

 

Vodnář

Vstup do dalšího červencového týdne bude rychlý, až vám z toho půjde hlava kolem. Původní plány se proměňují každou minutou, což vás znervózní. Nejrozumnější bude nechat události plynout volným tempem a věřit, že osud s vámi má ten nejlepší záměr.

 

Ryby

Od nového vztahu si slibujete mnohem víc než od těch předchozích. Cítíte, že jste k sobě spojeni pevným poutem. A co je na tom nejlepší, není pouze fyzické, ale i duševní. Hvězdy radí, abyste do toho šli naplno. Zadaní odhodí zábrany v intimnostech.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře