Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 15. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 15.07.2019, 00:00 | 15.07.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 15. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zkraje týdne se zaměřte na kariéru. Pokud jste na dovolené, může se vám stát, že se vás šéfové pokusí stáhnout do zaměstnání. Mějte připravenou neprůstřelnou výmluvu, která zachrání původní plány. Případně si vypněte mobil, abyste nebyli k zastižení.

 

Býk

Milí Býci, střed měsíce je šťastným obdobím, kdy vám jdou hvězdy na ruku. Znát je to v milostných snahách, ale také na pracovišti i ve sféře volnočasových aktivit. Skutečná akceschopnost vygraduje před víkendem, ale ne nedostatek sil si nestěžujete.

 

Blíženci

Do nového týdne vstanete s mnohem lepší náladou. Přestanete osočovat polovičku z toho, že je proti vám a zakopete válečnou sekeru. Atmosféra v rodině se vylepšuje, což se odrazí na vašem psychickém rozpoložení. To nejhorší máte v červenci za sebou.

 

Rak

Na začátku dalšího červencového týdne stojí Raci před velkou výzvou, která se týká psychického naladění. Hvězdy vybízí ke zpomalení hektického tempa a snaze vrátit své nitro do rovnováhy. Relaxujte, čtěte, choďte na procházky. Začnete být sami sebou.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Lev

Milí Lvi, do středy se snažte stihnout úkoly, které vyžadují koncentraci a bystré myšlení. Intelektuálnímu rozletu napomáhá Merkur, proto by nebylo moudré lenošit a čekat s prací až na poslední chvíli. V těchto dnech zvládnete náročné úkoly raz dva.

 

Panna

Snahu o navázání nové známosti nechte až na víkend. Teď zbytečně podrýváte své silné stránky a kladete si nízké cíle. Přitom vám minimálně jeden protějšek ve společnosti padnul do oka. Vlivem Venuše se však domníváte, že pro něj nejste dost dobří.

 

Váhy

Do poloviny měsíce využijte pozitivní naladění Merkuru, díky kterému zvládáte všechny komplikace i všední starosti levou zadní. Necháváte se unášet prázdninovým klimatem, takže si nehodláte kazit den kvůli malichernostem. Houževnatost vám nechybí.

 

Štír

Milí Štíři, vlivem planetárních velikánů zažíváte ve vztahu vzácnou synergii, která garantuje perfektní týden. Romantické klima jen tak nevyčpí, protože se snažíte vy i kněžka lásky. Nebraňte se žádnému intimnímu nápadu, který vám vytane na mysli.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Dialogy s jednotlivými členy rodiny jsou pro vás nesmírně obohacující. Favoritem jsou hlavně ratolesti a naopak nejstarší členové rodiny. Děti vás baví svým naivním pohledem na svět, u druhé kategorie zase oceňujete nepřenositelné životní zkušenosti.

 

Kozoroh

V tomto týdnu si snažte dělat radost všedními maličkostmi. Vycházejte si vstříc a buďte na sebe hodní, protože planetární konstelace je poměrně náročná. Zatěžuje především psychiku, kdy si berete k srdci věci, které vás jindy nechávají chladnými.

 

Vodnář

Do čtvrtka pečlivě střežte svůj pracovní program a nedovolte, aby vás zachvátila panika kvůli kupícím se povinnostem. Včas od sebe odrážejte úkoly, které nemůžete beze stresu stihnout. Nadřízení se snaží nakládat na vaše bedra stále těžší náklad.

 

Ryby

Milé Rybky, ať už vás čeká týden plný dovolenkového lenošení, nebo se musíte vydat do práce, hvězdy vás zahalují šťastným hávem. První skupinu čeká aktivní odpočinek přesně podle jejich gusta. Pracanti brzy slíznou sladkou smetanu za svou dřinu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře