Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 5. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 05.08.2019, 00:00 | 05.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 5. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Mars vám pomáhá zvládnout pracovní nástrahy a nezastavit se před první překážkou. Věříte, že snaha nakonec přinese sladké ovoce. Umíte se pro věci nadchnout a optimismem nakazíte i spolupracovníky nebo klienty. Největší rozmach přijde po 10. srpnu.

 

Býk

V těchto dnech máte opravdu vysoký výdej energie, což se může negativně odrazit na zdraví. Snažte se striktně oddělit pracovní program od toho soukromého, jinak si budete nosit starosti domů. A to se podepíše na domácím klimatu. To přece nechcete.

 

Blíženci

V milostném životě umíte chodit jako profesionálové. Jste si vědomi svých kvalit, které prodáváte podle toho, jak se to zrovna hodí. Můžete je využít k nalezení osudového protějšku, ale třeba také při budování kariéry. Momentálně se vám to neprotiví.

 

Rak

Omezující vliv Saturnu se podepisuje na pracovních výkonech. Schází vám energie a ani mentálně na tom nejste nejlépe. Schází vám nápady, díky nimž byste dohnali chybějící fyzickou kondici. Co takhle strávit první srpnovou dekádu lenošením u vody?

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Do nového pracovního týdne skočíte rovnýma nohama. Máte velkou snahu zanechat za sebou něco pro budoucí generace. Kreativní myšlení se vám nedá upřít, stačí jen vybrat jeden nápad, do něhož vložíte energii. Vesmírní vládcové foukají vítr do plachet.

 

Panna

Celá první dekáda by měla patřit kariéře. Díky Merkuru jste disciplinovaní a z vyšší sféry k vám proudí fyzické i psychické síly, abyste dokončili nejnáročnější úkoly. Pokud uvažujete o založení vlastní živnosti nebo zásadní investici, máte zelenou.

 

Váhy

Milé Váhy, pokud jste letos nezrealizovali letní dovolenou, máte k tomu ideální podmínky. Nedá se říct, že by vám v práci něco uteklo. Maximálně stres a shon, kvůli němuž byste se na zadané úkoly nedokázali správně soustředit. Začněte balit kufry.

 

Štír

Do pracovního týdne se vrhnete s plnou vervou. Jste mentálně čilí a ani fyzická aktivita se vám nedá upřít. Jediným brzdícím elementem je nevrlý šéf, který na všem hledá mouchy. Nenechte se vyprovokovat k ostrým slovům a nasaďte úsměv číslo jedna.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Marsův přející trigon k vašemu znamení je požehnáním pro pracovní život i troufalé plány v soukromí. Dodává odhodlání dovést plány do zdárného cíle a nenechat se odradit překážkami. Nové začátky nejsou sice jednoduché, ale víra vám nedovolí zastavit.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, náplň týdne byste měli pečlivě rozplánovat. Šetřete síly a nechtějte žádné zázraky v práci ani soukromí. Merkurova opozice je nepříjemným šotkem, kvůli němuž dochází k časovým prodlevám. Přes veškerou snahu se dostáváte do stresu.

 

Vodnář

Srpnová konstelace je pro Vodnáře náročná v několika směrech. Na začátku tohoto týdne se obrňte trpělivostí a hledejte sebedisciplínu. Ta vás ubrání od zbytečných výdajů, které jsou aktuálně největším strašákem. Dbejte na včasné splátky úvěrů a účtů.

 

Ryby

Ryby vstupují do týdne, který je charakteristický porozuměním ve všech životních oblastech. Jako byste dosáhli harmonie s vesmírem a chápali jeho pohnutky. Nabízí se cesta k pracovnímu postupu i nalezení spřízněné duše. Zkrátka vynikajíc vyhlídky. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře