Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 12. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 12.08.2019, 00:00 | 12.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 12. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Beranům v tomto čase neschází odvaha zkoušet věci jinak. Na začátku týdne se to podepíše v pracovní sféře, kde si jdete sebejistě neprošlapanou cestou a nenecháte se od svého záměru nikým odradit. Kolegové jsou skeptičtí, vy o sobě nepochybujete.

 

Býk

Rodiče a přátelé v těchto dnech nepředstavují bezpečný přístav, jak jste zvyklí. Najednou nemusí chápat vaše životní postoje a priority. Když se mezi vámi objeví názorové neshody, raději z diskuse opatrně vycouvejte. Vysvětlování celou věc zhorší.

 

Blíženci

Dnešním dnem začíná náladová křivka Blíženců stoupat! Užíváte si totiž přízeň svého vládce Merkuru, díky němuž máte elánu na rozdávání. A nutno dodat, že budete mít i spoustu důvodů k úsměvu. Problémy rychle vyřešíte a nové k sobě nepustíte na metr.

 

Rak

Srpnový začátek nebyl z pohledu kariéry nejsnazší, ale v tomto týdnu se hvězdná nepřízeň konečně prolomí. Strach nechte stranou a těšte se, že s každým dalším dnem bude vaše myšlení jasnější a energetická křivka vyšší. Nemusíte se do ničeho nutit.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Optimistické naladění vás provází i po celý nadcházející týden. Snadno se pro něco nadchnete a věříte, že započatá aktivita dopadne přesně podle představ. Venuše s Jupiterem se postarají, aby vás nepotkalo zklamání. Uznejte, že to bude den jako víno.

 

Panna

Ani po první srpnové dekádě se nemusíte bát, že by se vaše pracovní pozice začala bortit jako domeček z karet. Naopak ji stále vylepšujete díky bleskurychlému myšlení. Zatím drhne převádění nápadů v praxi, ale na konci prázdnin to hravě doženete.

 

Váhy

Letní počasí vypadá nevinně, ale přesto by vás mohlo zaskočit. Rizika bolestí zad a ústřelu jsou teď extrémně vysoké. Pozor na klimatizované prostory i mokré svršky, například při sportování. Také spánek v průvanu by vám ráno moc radosti neudělal.

 

Štír

Na začátku týdne jste zvědaví na to, zda se nadřízení během víkendu otřepali ze špatné nálady. Není to úplná výhra, ale jisté zlepšení je znát. Každopádně se vám uvolní ruce, abyste se mohli věnovat svým úkolům. Na zvláštní poznámky nereagujete.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku! 

 

Střelec

Merkurův trigon je požehnáním pro vaše kariérní plány. Neskrýváte se s nimi nikde v koutě, ale sebejistě je troubíte do světa. Jste přesvědčeni, že vaše kroky jsou opodstatněné a povedou ke štěstí. Minimálně jsou nadřízení s vašimi nápady spokojení.

 

Kozoroh

Náročná konstelace Merkuru vám dala sbohem, což se projeví v pracovním životě i financích. Znovuobjevujete ztracenou sebejistotu a nebojíte se rozhodovat o důležitých krocích bez toho, aniž byste se s někým museli radit. Vnitřní nervozita zmizí.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, vesmírná rada pro tento týden zní: vezměte si dovolenou. Vlivem negativně postaveného Merkuru se rychle vybíjí vaše baterky a koledujete si o syndrom vyhoření. Až do konce srpna se snažte dodržovat klidový režim a myslete na své zdraví.

 

Ryby

V zaměstnání procházíte klidnějším obdobím, kdy se může stávat, že nemáte do čeho rýpnout. Výčitky svědomí hoďte stranou a odpočívejte. Potřebujete si utřídit myšlenky i zásuvky v psacím stole. Navíc se vám příští týden budou psychické síly hodit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře