Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 19. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 19.08.2019, 00:00 | 19.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 19. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, v poslední dekádě byste si zasloužili odpočinek pod mořským sluníčkem. Nemáte-li možnost prchnout do jižních krajin, dopřejte si aspoň rozmazlování z rukou profesionálů. Wellness pobyt vás vrátí zpátky na koně v pracovních záležitostech.

 

Býk

Do dalšího srpnového týdne skočíte rovnýma nohama. Guru Mars dolévá potřebnou odvahu a sílu, abyste se postavili každé pracovní komplikaci. Oproti předchozímu období si více důvěřujete, což se odrazí na komunikaci a celkovém vystupování vůči okolí.

 

Blíženci

Začátek týdne probíhá pod vlivem staré konstelace, kdy máte pocit, že se nic nemění. Vesmír ale radí, abyste vylepšili mezilidské vztahy a v práci i soukromí si vyjasnili to nejdůležitější. Od zítřka totiž bude komunikaci zatěžovat postavení Marsu.

 

Rak

Raci vyhledávají v tomto týdnu jednu novinku za druhou. Přátelé budou skvělým doprovodem, ať se chystáte za sportem nebo kulturou. Důležité je, že se po jejich boku můžete odreagovat. Pozitivní vazba Marsu rozvernému programu napomáhá. Užívejte si!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Štěstí v lásce se vám nevyhýbá, ale Venuše míří s vřelými paprsky pomalu do finále. Pokud jste svobodní, využijte jednu z posledních příležitostí k randění. Ve vztahu máte možnost zbavit se nudy. Neřešte, že je pondělí, a podnikněte něco velkolepého.

 

Panna

Mars vytváří skvělý trigon s Uranem. Tohle hvězdné duo se podepíše na hospodaření zrozenců Panny. Finanční příležitosti se před vámi objevují jako houby po dešti. Pokud řešíte nějaké peněžní nesnáze, právě díky této planetární podpoře to bude hračka.

 

Váhy

Sextil Venuše přináší do života Vah jednoho atraktivního člověka za druhým. Baví vás natřásat se před opačným pohlavím a hrajete roli, která se po vás zrovna chce. Zadaní musí vášně krotit, přestože by se nejraději ve flirtování nedrželi při zemi.

 

Štír

První polovina týdne je pro Štíry ještě poměrně náročným obdobím, kdy se negativní konstelace pomalu chýlí ke svému konci. Myslete hlavně na své zdraví, s nímž to jde rychle z kopce. Stres si na oko nepřipouštíte, ale tělo dobře ví, jaká je realita.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Začátek posledního celého srpnového týdne je náročný v práci i soukromém prostředí. Mars v negativním postavení se podepíše na komunikaci s vedením. Dostáváte se do názorových rozepří a jeho postoj vás mrzí. Nedělejte z toho vědu, brzy se to urovná.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, v pondělí se zdá, že se ze stereotypního programu zblázníte, ale pozor. Ještě dvakrát se vyspíte a přijde změna, která vás nakopne. Jako byste se probudili ze zimního spánku a zjistili jste, kolik krás se v každodenním životě skrývá.

 

Vodnář

Říkáte si, jestli už konečně můžete prásknout do koní? Až do středy dodržujte klidový režim a vězte, že vám nic důležitého neuteče. Vždyť je léto, kdy se můžete bez výčitek svědomí jenom tak povalovat ve stínu. Tělesná konstituce je příliš slabá.

 

Ryby

Nepříznivý zásah Venuše k Neptunovi využije dobrotivou náturu Rybek. Pustíte si k tělu lidského parazita. A i když vás okolí varuje a sami tušíte, že něco není v pořádku, nechcete si to připustit. Horší je to v situaci, kdy do hry vstupují peníze.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře