Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 26. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 26.08.2019, 00:00 | 26.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 26. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ještě než odstartuje školní rok, zvládnete si udělat pracovní náskok. Vrhnete se do akce od samého rána, zatímco kolegové ohřívají vodu na kafe. Cítíte, že máte šanci strhnout na sebe pozornost nadřízených, případně stáhnout lukrativního klienta.

 

 

Býk

Na konci měsíce nabíráte dech a jste rádi, že nejnáročnější konstelace pominula. Mnoho Býků se zbaví vleklých zdravotních potíží, případě se vrátí do kondice. Snažíte se pomalu urovnat všechno, co se nepodařilo. Potřeba to je v mezilidských vztazích.

 

Blíženci

Stále pokračuje klima vhodné pro hledání nových kamarádů. Zapovídejte se se sousedy, případně zkuste vytáhnout na kus řeči své kolegy. Bude to osvěžující zážitek, ze kterého hodně získáte. Nikdy nevíte, kdy se vám taková spřízněná duše bude hodit.

 

Rak

Je vhodné myslet na horší zítřky. V závěru měsíce máte hospodaření jako na dlani. Připravte si rozvahu na další měsíc, ať víte, jak jste na tom s příjmy a výdaji. Jedna věc je něco tušit a druhá mít to spočítané černé na bílém. Teď můžete plánovat.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

V posledních srpnových dnech se mohou ozvat přehlížené zdravotní potíže. Přestože se vidíte na lépe placené pozici nebo služební cestě, myslete na zdraví. Ohrožené je srdíčko, což není legrace. Nepřepínejte své síly a zvažte preventivní prohlídku.

 

Panna

Milé Panny, závěr měsíce je ovlivněný postavením Slunce a nevlídného Jupitera. Tito velikáni se podepíšou na špatné kondici. Nestresujte se a fyzicky nepracujte víc, než můžete ve zdraví zvládnout. Také zvažte, jestli by vám neprospěla dovolená.

 

Váhy

Poslední srpnové dny patří především pracovním závazkům. Po celý měsíc jste profitovali z rychlého myšlení, které přinášelo originální nápady. Netipovali byste, že se to může ještě vylepšit. Ale ano, za chvíli s vámi začne cvičit Merkurova bystrost.

 

Štír

Užíváte si uvolnění konstelace, která nebyla po většinu měsíce vlídná pro zdraví, lásku ani profesi. Teď je čas zregenerovat síly a otřepat se z nejhoršího. Zájem opačného pohlaví o vás je silný, ale vyhlédl si vás stydlín, kterému první krok potrvá.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Mohou vás zaskočit nečekané výdaje, které způsobí, že se musíte do výplaty uskromnit. Ještě před pár dny byste z toho udělali kauzu, teď mávnete rukou. Finance nejsou tím, co považujete za skutečný problém. Máte schopnost nenechat si zkazit náladu.

 

Kozoroh

Překrásný trigon Venuše je záchranou pro dlouholeté vztahy Kozorohů a myslí i na jedince, kteří jsou bez spřízněné duše. Pustíte si do života člověka, nad nímž ostatní ohrnují nos kvůli jeho přímočarosti. Vám naopak vyhovuje, že víte, na čem jste.

 

Vodnář

Vodnáři se na začátku posledního prázdninového týdne dostanou do časovém presu. Není vyloučeno, že kromě rutinních soukromých povinnosti musíte obstarat nemocné příbuzenstvo nebo nějaké úřední záležitosti. Nepřepínejte se a někoho požádejte o pomoc.

 

Ryby

Láska Ryb prochází náročným obdobím. S partnerem jste spíš ze setrvačnosti. Rádi byste vztah ozvláštnili něčím novým, ale snaha nepadá na úrodnou půdu. Hvězdy radí, abyste si kromě společné domácnosti našli podstatnější pilíře, které vás propojí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře