Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 2. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 02.09.2019, 00:00 | 02.09.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 2. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Využijte optimistické naladění, které vám usnadní seznamování a ulehčuje cestu k partnerovi. I když se z práce nevrátí v nejlepším rozmaru, vašemu úsměvu a švitoření nelze odolat. Jak jinak si zpříjemnit začátek pracovního týdne než v jeho náruči?

 

Býk

Úžasný trigon Merkuru s Uranem je skvělou konstelací pro začátek školního roku. Po prázdninách překypujete elánem a motivací dosáhnout vynikajících výsledků. Ať přijde řeč na další vzdělávání či pracovní program, ve hvězdách se objevují superlativy.

 

Blíženci

Nehezké postavení Venuše komplikuje rodinnou souhru. Cítíte se přetěžovaní a obviňujete okolí, že vám s ničím nepomůže. Zkuste je požádat o laskavost ještě dřív, než jim začnete spílat. Příbuzní nejspíš netuší, že jste unavení a uvítali byste pomoc.

 

Rak

Milí Raci, na začátku školního roku pozor na nevhodnou stravu, která zatíží zažívání víc než obvykle. Chcete oslavit další životní etapu, ale tím si koledujete o zdravotní potíže. Zvažte kombinace jednotlivých jídel a netláskejte páté přes deváté.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Dobrotivý svit Venuše je požehnáním pro lásku všech Lvů. Nezadaní se sblíží s člověkem, který vůbec nezapadá do škatulky jejich typického protějšku. Právě to by mělo být vodítkem správného výběru. Hvězdy vřele doporučují mírnou a nenápadnou osobu.

 

Panna

Na začátku týdne si dejte pozor na záležitosti související s penězi. Jakmile se spojují mezilidské vztahy a finance, zbystřete. Nevyplatí se půjčovat přátelům ani od nich žádat pomoc. Může dojít k nepříjemnému zklamání, a ještě byste přišli o přátele.

 

Váhy

Milé Váhy, nesmutněte kvůli tomu, že se vám aktuálně nedaří najít svou lepší polovičku. Ať se snažíte sebevíc, opačné pohlaví se chová chladně a nedostupně. Nehledejte na sobě nesmyslné chyby a věřte, že se za pár dní nevlídná konstelace prolomí.

 

Štír

Venuše je v září vaší důvěrnou přítelkyní, díky níž vyhlížíte pozitivní zítřky v lásce i financích. Singles se mohou seznámit s člověkem, který je do nich už delší dobu zakoukaný. S největší pravděpodobností vás dají dohromady společní kamarádi.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Špatně se smiřujete s faktem, že letošní prázdniny jsou definitivně minulostí. Rozčiluje vás každodenní kolotoč, do kterého musíte naskočit, a zlost si vybíjíte na blízkých lidech. Atmosféra v soukromí rychle houstne, přitom se nic zvláštního neděje.

 

Kozoroh

Zatímco pozornost většiny znamení zvěrokruhu se upíná ke konci prázdnin a začátku nového školního roku, Kozorozi budou nad věcí. Aktuální myšlenky patří lásce a všemu, co s ní souvisí. Není divu, že vás nějaké rutinní povinnosti nemohou rozházet.

 

Vodnář

Probuzení do reality je pro Vodnáře spíš pozvolné. Nikam se neženete, necháváte se unášet na klidné frekvenci, kterou pro vás vesmír nachystal. Jako byste tušili, že vám nic důležitého neunikne. Smějte se okolí, které je zpátky v konzumním kolotoči.

 

Ryby

Milé Ryby, největším kamenem úrazu je na začátku měsíce přecitlivělost, která se podepisuje na kvalitě mezilidských vztahů. Po prázdninách jsou všichni zavaleni povinnostmi a vy si připadáte odstrčení. Nestrhávejte na sebe pozornost citovými výlevy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře