Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 9. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 09.09.2019, 00:00 | 09.09.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 9. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pracovní část týdne s klidným svědomím zasvěťte navazování nových známostí. Afrodité se k vám totiž o víkendu otočí zády, což bude pro pozornost milující znamení Berana dost tvrdý střet s realitou. Načechrejte svoje sebevědomí a uspokojte libido.

 

Býk

Důvěřujete svým profesním schopnostem. Uran s Merkurem napomáhají k tomu, abyste vykročili za svým troufalým snem. Chcete lépe zúročit dlouhé roky studia i pracovní zkušenosti. Do pátku máte ideální podmínky, abyste zazářili a udělali velký posun.

 

Blíženci

Ani v dalším týdnu si neodpočinete. Veškerou energii vložíte do pracovních snah, protože vás zasype kupa povinností. Není pravdou, že by si na vás nadřízení zasedli. Merkur zhoršuje schopnost koncentrovat se, a proto je pro vás každý úkol oříškem.

 

Rak

Raci se vydali správnou cestou a jsou přesvědčeni, že štěstí s nimi bude kráčet bok po boku. Následujete intuici a není vyloučeno, že se spolehnete na radu z vyšších sfér. Pokud vás láká vyzkoušet práci s kyvadlem nebo kartami, položte svou otázku.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Do nového pracovního týdne vstoupíte šťastnou nohou. Věříte troufalým plánům a nebojíte se zkusit cestu, kterou zatím nikdo z kolegů neokusil. Líbí se vám myšlenka, že něco dokážete jako první. Vlastně si ani nepřipouštíte, že by se to nevydařilo.

 

Panna

Venuše tvoří nádherný trigon s Plutem, což svědčí nezadaným Pannám. Až do víkendu máte příležitost zamilovat se rychlostí blesku. Nechte se unést na vlnách romantiky, kterou hvězdy servírují na zlatém podnose. Všechno ostatní klidně odsuňte stranou.

 

Váhy

Váhy si udržují dobrou náladu a profitují ze schopnosti racionálního myšlení. Díky tomu dnes stoupnete na hodnotě nejen u své rodiny. Navzdory nevrlé náladě nadřízených proplujete pracovním dnem bez ztráty kytičky. Jenom láska by mohla být blíže.

 

Štír

Amorovy šípy kolem vás sviští takovou rychlostí, že jim stěží uniknete. Už delší dobu si na vás dělá zálusk někdo blízký, ale teprve v tomto čase se rozhodne opustit svou skrýš. Venuše nemyslí jenom na lásku, ale přináší dobré zprávy ohledně financí.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Po víkendu se cítíte lépe, ale hvězdy varují, abyste nepřepálili tempo. Výdej energie je rychlý, což se podepíše na pracovním programu. Máte velké oči a naslibujete nadřízeným i klientům zázraky na počkání. Záhy zjišťujete, že to nebude tak snadné.

 

Kozoroh

Kozorozi mají našlápnuto k hvězdné kariéře. Oproti ostatním znamením stíháte své povinnosti bez toho, aniž byste se museli omezovat v soukromém životě. Přihlásíte se o povinnosti navíc, případně zvážíte vlastní podnikání. Neberete nic průměrného.

 

Vodnář

Přestože máte nastartovanou kariéru, nezapomínáte na příjemnější životní stránky. Poděkujte přátelům, kteří nedovolí, abyste se zasypali pracovními povinnostmi. Sotva jeden víkend skončil, začínají plánovat další. Díky nim se budete mít na co těšit.

 

Ryby

Milé Ryby, září je obdobím, které dává zabrat vaší psychice. Duševní nesoulad se záhy projeví i na fyzických neduzích. Netrestejte se náročnými sportovními výkony. Daleko lepší službu udělá jóga, meditace i plavání. Od věci není ani relaxační masáž.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře