Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 30. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 30.09.2019, 00:00 | 30.09.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 30. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Do nového týdne musíte chtě nechtě hupnout rovnýma nohama. V zaměstnání se na vás nahrne spousta úkolů, kvůli nimž nezbude prostor na rozmýšlení, s čím začít. Po víkendu jste naštěstí doplnili energetické zásoby a případná únava se brzy promění.

 

Býk

Poslední zářijový den sklízíte sladké plody svého pracovního úsilí. Profitujete ze schopnosti skvělého time-managementu. Máte den rozvrhnutý do poslední minuty a neplýtváte energií ani časem. Podnikatelé se mohou vyšvihnout mezi špičku ve svém oboru.

 

Blíženci

Konec měsíce vám fouká bolístky, které jste v uplynulých týdnech utržili. Nad hlavou znovu svítí slunce a vy si vychutnáváte veselejší životní stránky. Neztrácíte naději, že se vše špatné ještě obrátí, a tak vám hvězdy pomáhají, co jim síly stačí.

 

Rak

Dávejte pozor na nepromyšlené investice. Ještě před tím, než září předá žezlo dalšímu měsíci, mohlo by nadělat na bankovním kontě pořádný průvan. Pokud si chcete zvednout náladu, zkuste to bezplatnou cestou. Šetřit byste ovšem měli nejen penězi, ale i silami.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Nelámejte nic přes koleno a dopřejte věcem přirozený průběh. Druhá část týdne nabere úplně jiný spád, proto je zbytečné snažit se cokoliv urychlovat. Ničemu nepomůžete, jenom se připravujete o energii, kterou by si zasloužily volnočasové aktivity.

 

Panna

Přelom měsíce vám nahrává do karet. Vlivem Marsu jste aktivní ve všech směrech a neschází vám ani zářivý úsměv na rtech. Zkraje týdne k němu máte spoustu důvodů. Štěstí jdete v ústrety a slíznete smetanu v zaměstnání i lásce. Radujte se a množte se.

 

Váhy

Nový týden odstartuje energicky. Než se stačíte rozkoukat, už bude kolem vás tolik nového! Velké změny se udávají v mezilidských vtazích, které se rozšiřují o zajímavé kontakty. Nezadaní potkají sympatickou osobu, se kterou je pojí umělecké zájmy.

 

Štír

Do poloviny týdne se můžete cítit bez života, ale věřte, že se to záhy zlomí. Dopřejte si delší čas na rozjezd a nechte události plynout. Vesmír s vámi má jasné plány a je zbytečné snažit se je urychlit. Láska ani práce před vámi nikam neutečou.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Rozverná Venuše se podepíše na vašem uvolněném chování. Ve vztahu bojujete s chutí na zakázané ovoce. Vysoké riziko nevěry je spojené se zaměstnáním, kde se kolem vás motá vlivná osoba. Singles se nenechají limitovat žádnými hranicemi. Žijete naplno.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, na konci měsíce uberte plyn a do ničeho se nehrňte. Není vhodná doba k obchodování ani dlouhodobým investicím. Hrozí finanční propad a problémy s rodinným rozpočtem. Vyplatí se dát pozor na soulad v příjmech a výdajích. Víc počítejte.

 

Vodnář

Ještě než stačí odstartovat říjen, Vodnáři by se měli připravit na četné změny. Najděte si prostor sami pro sebe, kdy si utřídíte myšlenky a zvážíte, co je prioritou a jaké věci můžete klidně opustit. Vesmír chystá velkou šarádu plnou překvapení.

 

Ryby

Loučíte se s měsícem, který ve vás zanechal protichůdné pocity. Není potřeba pitvat se v tom, co bylo, ale soustředit se na budoucnost. Ve vztahu zakopete válečnou sekeru a věříte, že jste se rozhodli správně. Miláčka přijmete i s jeho mouchami.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře