Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 7. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 07.10.2019, 00:00 | 07.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 7. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Trpělivost Beranů je na začátku měsíce na bodu mrazu. Vlivem Marsu jste raz dva vyčerpaní, což nepomáhá k duševnímu klidu. Hlavu vzhůru a hoďte se do klidu. Když se naladíte na pohodovou notu, zjistíte, že vám během odpočinku nic důležitého neuteče.

 

Býk

Na začátku měsíce jste nesoustředění. Rádi byste stihli spoustu úkolů a přesvědčili nadřízené, že jste nenahraditelnými pracanty. Bohužel aktuální konstelace vás spíš brzdí v rozletu. Nepromyšlenými zásahy si víc škodíte. Vyplatí se splynout s davem.

 

Blíženci

Milí Blíženci, vstoupili jste do týdne, kdy sbíráte jeden úspěch za druhým. Vývoj v kariéře nabírá rychlý spád, protože se nebojíte prosadit vlastní názory a ukázat, co ve vás vězí. Nadřízení jsou svolní svěřit vám klíčový projekt. Využijte toho.

 

Rak

Pracovní rozmach vám dokáže zlepšit náladu. Poradíte si s každou těžkostí, rychle se přizpůsobíte proměnlivým požadavkům zákazníků i nadřízených. Zkrátka si na vás jen tak něco nepřijde. K profesním závazkům utíkáte od starostí na soukromé půdě.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě! 

 

Lev

Lví síla je zpět! Marsův sextil vám dodává odhodlání, abyste se vypořádali s každou těžkostí, která se před vámi na začátku týdne objeví. Překypujete velkou silou, dobrou službu udělají ostré lokty. Na druhou stranu nejde říct, že jdete přes mrtvoly.

 

Panna

V začátku týdne dostanete příležitost splatit dávné dluhy. Je tím myšlen jak finanční závazek, tak laskavé jednání. Nikomu nezůstanete nic dlužní. Postavení planet je vhodné i ke stabilizaci rodinného rozpočtu. Porozhlédněte se po brigádě z domova.

 

Váhy

Zatímco v milostném životě je pohár energie téměř bezedný, jakmile přijde řeč na pracovní povinnosti, cítíte, jak síly ubývají. Až do poslední dekády se tedy snažte lépe hospodařit s vitalitou a dopřávejte si aktivity, díky nimž se dáte znovu do kupy.

 

Štír

Pondělní sled událostí může zkřížit pracovní plány. Pokud vyhlížíte poradu nebo obchodní jednání, vyčkejte na jeho výsledek, než začnete něco rozpracovávat. V závěru nic nebude tak horké, jak se to uvaří, takže se vyplatí krotit rozbouřené emoce.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Pokud jste ideální polovičku nenašli během víkendu, vesmír nabízí ještě dnešní platformu. Užijte si odpoledne nebo večer ve společnosti, věnujte se oblíbeným koníčkům, nebo se jděte jenom tak projít. Díky tomu můžete narazit na lásku svého života.

 

Kozoroh

Aktuální hvězdné klima vás může uvrtat do nesprávného rozhodnutí v lásce i profesi. Pokud si něco vezmete do hlavy, chcete to realizovat okamžitě a bez ohledu na rady druhých. Tvrdohlavost přinese spoustu nepříjemností. Zkuste své emoce ovládat.

 

Vodnář

Události v soukromí mají na začátku týdne smíšený charakter. Sice doceňujete teplo rodinného krbu a těšíte vás štěbetající potomstvo, ale zároveň jste nervózní z mnoha životních zádrhelů. Proto stačí maličkost, abyste vypěnili a řekli něco nemilého.

 

Ryby

Vstupujete do báječného týdne, kdy hvězdy myslí na tělesné blaho i psychickou rovnováhu. Pro Ryby je důležité harmonické domácí zázemí, aby mohly podnikat dobrodružné výpravy za poznáním a rozšiřovat své profesní know-how. To všechno se vám splní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře