Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 21. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 21.10.2019, 00:00 | 21.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 21. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Už byste moc potřebovali změnu, ale bohužel vesmír se k lepší konstelaci nemá. Do posledních říjnových dní bojujete s nevrlostí a pesimismem. Jediné, čím si dokážete vykouzlit úsměv na rtech, jsou volnočasové aktivity. Tak si je rozhodně neupírejte.

 

Býk

V další dekádě by vám slušelo oprostit se od přehnané mozkové aktivity. O životě příliš přemýšlíte, což vás znervózní. Řešíte, jestli jste se neměli rozhodnout jinak, čímž ustrnete na mrtvém bodě. Nechte pracovat intuici a nestarejte se o své okolí.

 

Blíženci

Sluneční paprsky vás do zítřka oblažují hřejivou energií, díky které stihnete v prvních dvou dnech týdne tolik práce, že vám ve zbylém čase zůstane víc prostoru na rodinu i volnočasové aktivity. V zaměstnání jste skvěle koncentrovaní a nechybujete.

 

Rak

Milí Raci, Slunce vám až do zítra upíjí elán, což se projevuje v zaměstnání. Špatně snášíte kolektivní půtky, jichž byste si normálně nevšímali. Dokonce můžete některé kolegy podezřívat z toho, že vám škodí. Snažte se povznést nad jejich hloupé vtipy.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Lev

Nechcete ztratit důvěru nadřízených, a tak raději mlčky trpíte nával pracovních povinností. Do středy je ještě zvládáte, ale ve druhé polovině týdne se začnou energetické zásoby chýlit k nule. Mějte to na paměti předem, dokud můžete se silami šetřit.

 

Panna

Do středy musíte vydržet rozháranou konstelaci, kdy se vám spousta věcí zajídá. Vyplatí se je ignorovat a plavat s proudem. Ve druhé polovině týdne totiž bude všechno vzhůru nohama. Hvězdy vám vrátí elán a umetou cestičku, abyste vše hravě zvládli.

 

Váhy

Stále se vám zapalují lýtka. Pokud by to bylo na vás, strávili byste celý den flirtováním a navazováním nových známostí. Váhy pracující ve styku s lidmi jsou ve své profesi jako ryba ve vodě. Potkáte spoustu sympatických tváří, jimž nejde odolat.

 

Štír

Na začátku týdne se můžete přetrhnout, ale adekvátní odezva nikde. Nelíbí se vám, že vedení přehlíží váš přínos pro společnost. Nebojte se zdůraznit své zásluhy! Čím dříve se ozvete, tím lépe pro vás do budoucna. Případně máte možnost jít ke konkurenci.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

Do středy zvládnete obrovské množství práce v soukromí i na pracovišti. Přitom vám zbyde prostor na volnočasové aktivity i přátele. Sami nevíte, kde se ve vás bere takové množství elánu. Pohlédněte vzhůru a dostanete odpověď. Přichází ze Slunce.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, nechcete si prodloužit víkend a dát se do pořádku psychicky i fyzicky? Ráno se vám špatně vstává a nálada na tom není nejlépe. Uprostřed týdne se situace zlomí ve váš prospěch. Slunce přestanete upíjet vitalitu a vy se vrátíte do sedla.

 

Vodnář

Problematické pracovní vztahy se vám zabydlují v hlavě víc, než je zdrávo. Přinášíte je domů a kazíte atmosféru ostatním členům rodiny. Zkuste se odstřihnout do toho, co je za vámi. Sami to nezměníte, ochuzujete se o čas, který lze strávit veseleji.

 

Ryby

Poslední říjnová dekáda nabízí Rybám změnu k lepšímu. Ať pomýšlíte na nový vztah nebo lepší pracovní pozici, hvězdy se tváří nadějně. Důležité je věřit svým snům a nebát se kvůli nim leccos obětovat. Úspěch čeká Rybky chystající se do zahraničí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře