Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 28. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 28.10.2019, 00:00 | 28.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 28. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokud jste si na dnešní den naplánovali kupu práce, nakonec stejně stihnete jen polovinu. Než se totiž po víkendu rozkoukáte, zjistíte, že už je čas oběda a nakonec se vám vlastně ani nebude chtít. Ještě štěstí, že ani nadřízený to nebude přehánět.

 

Býk

Chybí vám hormony štěstí a na celý svět se začínáte dívat skepticky. Měli byste se proto věnovat sexu, nejen, že se uvolníte, ale ještě se vám vyplaví do těla endorfiny, díky kterým budete mít daleko lepší náladu. Tak se do toho směle pusťte!

 

Blíženci

Budete si užívat všech možných radovánek, jen do práce se vám nebude chtít pouštět. To, co jste slíbili, splnit musíte, jinak budete označeni za lenocha. Uvidíte, že pokud se přemůžete, práce vám půjde od ruky rychle a budete se moci vrátit k zábavě.

 

Rak

Mars dnes přinese do zaměstnání zbytečný ruch a spěch, díky čemuž se ještě ani pořádně nevzpamatujete z víkendu a už bude konec dne. Ačkoliv si na jednu stranu budete připadat zbytečně uhonění, na tu druhou budete rádi, že vám to v práci uteklo.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Po pracovní stránce se budete dnes snažit více, než tomu bylo v předchozích dnech. Rozhodnutí jít do sebe vám ale vydrží jen do té doby, než na vás nadřízený zvýší hlas. Poté se okamžitě zabejčíte přesvědčením, že se buzerovat od nikoho nenecháte.

 

Panna

Situace v zaměstnání dnes dospěje tak daleko, že se pravděpodobně budete cítit nezákonně omezováni. Pokud tomu ale tak skutečně bude, neměli byste si to nechat líbit. Jakmile se rozhodnete ozvat, tento "omezovatel" si rychle své jednání rozmyslí.

 

Váhy

V oblasti zaměstnání se sebou budete naprosto spokojení, jen nadřízený to ne a ne pochopit. Vyčkejte, vaše šance brzy přijde! V osobních vztazích to bude trošku komplikovanější, vaše uzavřenost se totiž opačnému pohlaví nebude zamlouvat. Otevřete se!

 

Štír

U některých jedinců se dnes mohou probudit žárlivé sklony. Dříve než začnete vyšilovat si proto ověřte, zda je situace skutečně taková, jak se vám na první pohled zdálo. Zbytečně nekřičte a jednejte s rozvahou nebo váš protějšek vezme nohy na ramena.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Nebude pro vás problém udělat změnu v obchodních plánech a dopřát si odpočinkový den strávený se svými milovanými. Co budete moct, přesunete na jiný den a z práce se vytratíte rychlostí blesku. Váš nadřízený si naštěstí absolutně ničeho nevšimne.

 

Kozoroh

Hvězdy varují před tím, že dnes není vhodné uzavírat zásadní obchodní transakce. Svého podpisu byste totiž mohli do budoucna velmi litovat. Raději jednání tohoto typu odložte na jiný den. Čas strávený s lidmi, které milujete, pro vás bude přínosnější.

 

Vodnář

Ačkoliv v zaměstnání budete trochu uhonění, na vaší náladě se to ani v nejmenším nepromítne. Úsměvy budete rozdávat na všechny strany a pro vtípky a žertíky nebudete chodit daleko. To ocení především vaši vystresovaní kolegové a budou vás vyhledávat.

 

Ryby

Pracovní kolektiv vám bude připadat cizí, proto se raději stáhnete do ústraní a pojedete si po svém. Budete překvapení, kolik práce stihnete udělat, pokud se nebudete zdržovat zbytečným klábosením s kolegy. Nakonec i nadřízený váš dnešní výkon ocení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře