Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 4. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 04.11.2019, 00:00 | 04.11.2019, 00:00 | doma.cz

Pondělí 4. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Začátkem listopadu bojují Berani za pravdu, ať se děje, co se děje. Mars v nepříznivém postavení vás tlačí do rozbrojů s okolím. Nejcitelnější to je v zaměstnání, kde s nadřízeným nedokážete najít společnou řeč. Přiznejte si, že svět není černobílý.

 

Býk

Listopadový start by měl patřit pracovním záležitostem, které se začínají nebezpečně kupit. Zjišťujete, že toho je na jednoho smrtelníka víc, než může zvládnout. Místo toho, abyste se pustili do díla, utíkáte k rutinním povinnostem. To není moudré.

 

Blíženci

Milí Blíženci, listopad je měsícem, kdy si spravíte apetit. Máte spoustu vitality a odhodlání poprat se o své místo na Slunci. Zvládnete neuvěřitelné množství úkolů a ještě přitom vypadáte fantasticky. Není divu, když vám jde na ruku celý vesmír.

 

Rak

Listopad charakterizuje jedna fantastická věc. A totiž radost ze života. Díky ní Raci excelují ve všech směrech. Až do poslední dekády může povyskočit račí sebejistota, protože se vám daří, na co pomyslíte. Nebojte se začít s úplně novými projekty.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Lví energie stoupá vzhůru a ruku v ruce s ní jde také veselá nálada. Může za to Venušin trigon, díky němuž se daří zadaným i singles. Druhá jmenovaná skupina poznává spoustu pohledných tváří a v milostném životě si nestaví žádné morální zábrany.

 

Panna

Mezilidské vztahy nejsou po celý měsíc moc přívětivé. Hlavně jedna osoba v okolí vám pije krev. Nedokážete se odstřihnout od jejích hloupých poznámek a podrážděně reagujete na každou poznámku. Vlivem Venuše se necítíte na navazování nových známostí.

 

Váhy

Listopadová romance bude rychlá a intenzivní. Mars totiž spojuje své síly s Venuší, což je garancí vášnivého opojení. S novým objevem máte mnoho společného, a to ještě nemáte ponětí o tom nejlepším. Každá společná minuta přinese něco příjemného.

 

Štír

Milí Štíři, čeká vás poměrně aktivní měsíc, kdy máte spoustu originálních myšlenek, jak zlepšit životní styl. Slunce v příjemné vazbě s Neptunem zasahuje do milostného života a singles otevírá dveře k novému seznámení. Do manželství vnáší svěží vítr.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Pozitivní události se v listopadu Střelcům nevyhýbají. Na vaší straně je Venuše i Jupiter v sextilu s Marsem, takže se vám daří na milostném i pracovním poli. Nebojte se vyslat do vyšších sfér přání a těšte se, že vám přistane jako předvánoční dárek.

 

Kozoroh

Až do 18. listopadu nevládnete nejlepší náladou. Máte nabroušený jazyk a vaši blízcí jsou nezvykle vztahovační, což je nebezpečná kombinace. Také ve vztahu se k sobě chováte dost chladně, navzdory tomu, že moc toužíte po objetí a častějším sblížení.

 

Vodnář

Energický Mars je nejlepším pomocníkem pro pracovní rozmach. Překypujete nadšením pro nové projekty a věříte, že zvládnete i ty nejnáročnější výzvy, které se před vámi objeví. Využijte toho, protože poslední dekáda tuto vitalitu sníží na minimum.

 

Ryby

Jste dobráci od kosti a očekáváte, že na stejném principu funguje i vaše okolí. Důvěřujete bohužel lidem, kteří si to nezaslouží. Jakmile do hry vstupují peníze, měla by se rozblikat varovná kontrolka. Nechcete přece přijít o poslední zbytky úspor!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře