Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 2.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 02.04.2018, 00:00 | 02.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 2.4.2018 podle hvězd.

Beran
Už první dubnové dny vám ukážou, jaký bude tento měsíc. Hned dnes si užijete raketového startu do nového týdne. Od rána se budou kupit věci k vyřešení a od vás se bude čekat, že se jich aktivně ujmete. Žádná velikonoční pohoda, s tím nepočítejte!

 

Býk
Během velikonočního koledování se setkáte s osobou, která si na vás už delší dobu dělá zálusk. Dnes to na vás znovu zkusí. I když jí dáváte jasné signály, že o to nestojíte, je jí to celkem jedno. Určete si hranice dříve, než to překročí únosnou mez.

 

Blíženci
Pokud přemýšlíte o podnikání a chybí vám někdo, kdo by do toho šel s vámi, dnes budete mít jasno, koho byste o to měli požádat. Velikonoční pondělí totiž přinese řadu setkání s příbuzenstvem i přáteli a tak není divu, že si vyberete parťáka.

 

Rak
Pondělí přinese nutnost dořešit některé věci z minulosti a to zejména v souvislosti s tím, že se během svátečního dne setkáte se svými příbuznými. Pokud jste si něco udělali, odpusťte si a začněte novou etapu svých vztahů. Nabídněte ruku ke smíru.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Velikonoce a s ním spojená nadměrná konzumace dobrot ve vás dnes vyvolá špatné svědomí. Vzpomenete si na své novoroční předsevzetí, že zhubnete a zvýšíte si kondici. Tak si promyslete, jak na to půjdete a od zítřka už žádné výmluvy, hezky do toho!

 

Panna
Díky velikonočnímu setkávání se dnes dozvíte mnohé nečekané a zajímavé novinky týkající se vašeho širšího příbuzenstva. V některých případech pocítíte nutkání něco okamžitě udělat, ať už to bude nabídka pomoci nebo gratulace. Proč nebýt spontánní?

 

Váhy
V poslední době jste dost nezávislí v tom, co děláte, i ve způsobu přemýšlení. Jste velmi citliví na to, pokud se vám do vašich věcí někdo pokouší mluvit. Dnes se proti tomu důrazně ohradíte a bude vám jedno, že jde o blízké lidi. Pozor na aroganci.

 

Štír
Díky velikonočním návštěvám v sousedství se dnes dozvíte informace, které vás vůbec nepotěší. Týkají se nejenom vás, ale celé vaší čtvrti, a tak se budete snažit získat co nejvíce podrobností. Hodláte se také v týdnu obrátit na odpovědná místa.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Dnešní sváteční den ve vás vyvolá emoce, které máte spojené s některými velikonočními zážitky z minulosti. Mnohé jste v sobě ještě nezpracovali a některé situace je opět vynesou na povrch. Vyvolá to u vás zvláštní reakce, které ostatní překvapí.

 

Kozoroh
Některé vaše zažité názory jsou opravdu zkostnatělé, tak se nedivte, že dnes pobavíte rodinnou sešlost. To by vám mělo pomoci k tomu, aby vám konečně spadly šupiny z očí a získali jste na věci jiný náhled. Doba se změnila, nemůžete žít v minulosti.

 

Vodnář
I během svátečního odpoledne budete přemýšlet, jak se vypořádat s upomínkami za splátky na bankovní úvěr. Jde to řešit i telefonicky, nevěšte hlavu! Ale udělejte to co nejdříve, ať vám nenaskáčou zbytečné penále. Dohodněte si splátkový kalendář.

 

Ryby
Při velikonočním rodinném setkání přijde na přetřes letní dovolená. Příbuzní se budou předhánět, kdo poletí do exotičtější destinace. Skoro se stydíte říct, že jste si ještě žádnou nevybrali. Po jejich odchodu to napravte a prohlédněte si nabídku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře