Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 9.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 09.04.2018, 00:00 | 09.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 9.4.2018 podle hvězd.

Beran
Vaši podporu bude dnes potřebovat někdo z vašich nejbližších, přátel anebo kolegů. Nemusí si o ni ani říkat, díky své empatii jste schopni rozpoznat, když má někdo starosti nebo trápení. Snažte se je tedy povzbudit, případně pomoct najít řešení.

 

Býk
Vykročte dnes do nového týdne zpříma a s odhodláním. Nepolevujte ve svých snahách o dosažení vysněných cílů a promýšlejte budoucí kroky. Vyhodnocujte možnosti, monitorujte konkurenci, plánujte další akce a myslete takticky. Planety vás podpoří.

 

Blíženci
Jste neustále ve střehu, aby vám nic neuniklo. Hektické tempo tohoto měsíce vás k tomu přímo vybízí. Nechcete se držet nikde stranou, a tak také dnes kráčíte přímo za splněním všech svých cílů. Trpělivost je dobrá vlastnost, ne však v tomto případě.

 

Rak
Všechny své pracovní problémy nyní prožíváte více, než je nutné. Na nějaký narazíte i dnes a budete ho mít plnou hlavu. Nesmíte se nechat rozhodit každou maličkostí, i když vám k tomu teď vliv planet vydatně napomáhá. Snažte se nad vše více povznést.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Snažte se lépe si zorganizovat svůj čas, jak pracovní, tak i volný. Budete tak lépe zvládat povinnosti, kterých se na vás teď hrne spousta. Pomůže vám to se více soustředit na své cíle a nenechat se rozptylovat zbytečnostmi. To poslední dnes hrozí.

 

Panna
Hned na počátku týdne vás planety budou tlačit do toho, abyste si udělali pořádek ve svém životě. Dnes začněte aspoň s tím, že se zamyslíte, co je třeba vyřešit v těch nejdůležitějších oblastech. A pokud vás napadne, jak na to, s ničím neotálejte!

 

Váhy
Do nového týdne nevykračujete v právě nejlepším rozpoložení. Planety vám totiž přidávají více starostí, než by se vám líbilo, a navíc vás zásobují pořádnou dávkou pesimismu a rozmrzelosti. Pomůže vám, pokud si dnes najdete aspoň malý důvod k radosti.

 

Štír
Dnes se vám nebude chtít nad ničím dlouze přemýšlet. A to přesto, že se toho děje ve vašem životě poslední dobou hodně. Sázíte teď totiž na akci, ne na hloubání. V tom může být problém, protože nad některými aktuálními kroky byste se měli zamyslet.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
V dubnu je studnice vaší energie téměř nevyčerpatelná. Hlídejte si však všechny kroky, které hodláte podniknout a dopředu vše naplánujte. Zbrklost je totiž nyní vaším úhlavním největším nepřítelem a dnes i zítra vás může připravit o duševní pohodu.

 

Kozoroh
První den týdne přináší obrovský příval kreativity. Využijte ho všude, kde to jen bude možné. Vyplatí se vám to zejména v podnikání anebo pokud pracujete v obchodní sféře. A samozřejmě se bude tvořivost hodit také při zvelebování domácího hnízdečka.

 

Vodnář
Planety vám dnes posílají velkou dávku intuice. Jak ji využijete, je jenom na vás. Ale každopádně máte možnost přijít na nové cesty v kariéře, ve vztazích anebo při hledání nového partnera. Pomůže vám přijít na to, co vám dosud zůstávalo ukryto.

 

Ryby
Udělali jste v minulosti nějakou chybu a ta vás dnes dostihne. Lépe řečeno se vrátí jako bumerang. Bude třeba problém co nejrychleji napravit a zmírnit následky. Do budoucna si z toho aspoň vezměte ponaučení, jak předejít podobným nepříjemnostem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře