Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 21.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 21.05.2018, 00:00 | 21.05.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 21.5.2018 podle hvězd.

Beran
Budete dnes svědky sporu mezi známými či kolegy. Využijí vaší přítomnosti a požádají vás, abyste je rozsoudili. Vyvarujte se toho, abyste jim dávali rady a říkali, kdo z nich má pravdu a kdo ne. Nakonec by se i dobře míněná pomoc obrátila proti vám.

 

Býk
Čeká na vás dnes kopec práce. Pokud chcete všechno stihnout včas, nezbývá nic jiného, než abyste si udělali systém a začali řešit úkoly podle jejich důležitosti. Na některé asi ani nedojde. A nestyďte se přijmout pomoc, pokud vám ji někdo nabídne.

 

Blíženci
I když byste si nejraději prodloužili víkend, v práci vás dnes překvapí pohoda a příjemná atmosféra. Nebude se vám tomu chtít věřit, protože pondělí je u vás na pracovišti vždy spíše ospalé a mrzuté. Nepřemýšlejte, jak je to možné, užijte si to!

 

Rak
Pokud něco chcete, dokážete si za tím jít přes všechny překážky. Co vážně nesnášíte, jsou výmluvy, proč něco nejde. Dnešek vám přinese setkání s lidmi, kteří je používají denně. Budete v pokušení jim říct, že jsou slaboši. Na to ale musí přijít sami.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Začátek týdne přinese trochu zhoršené ovzduší na všech frontách. Nebude nouze o menší nedorozumění i zbytečné spory. Snažte se všechno ustát, způsobují to energie dnešního dne a zítra bude zase lépe. Na tohle myslete a uvidíte, že to zvládnete.

 

Panna
Jestlipak víte, že negativní myšlenky netrápí jenom duši? Dost zásadním způsobem ovlivňují fungování celého organismu. Dnes budete náchylnější k tomu, abyste si zbytečně moc brali k srdci věci, které za to vůbec nestojí. Zbytečně si tak ubližujete.

 

Váhy
Snažte se co nejvíce času strávit s těmi, které milujete. Měli byste více ocenit, že je ve vašem životě láska a přátelství. Každý takové štěstí nemá. Zavolejte dnes lidem, na kterých vám záleží, napište jim milý mail nebo je oslovte na Facebooku.

 

Štír
Zaměřte se dnes na své problémy a neřešte věci, které se vás netýkají. Jinak půjdete všem lidem okolo brzy na nervy. Těžko říct, jestli už to tak náhodou není. V takovém případě byste se to mohli už brzy dozvědět. A ne zrovna příjemným způsobem.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnes vám vstoupí do života nový člověk. Nemusí jít zdaleka jen o srdeční záležitost, ale přivítáte třeba nového spolupracovníka či souseda nebo poznáte nového obchodního partnera. Z takového setkání se snažte pro sebe získat hodně pozitivní energie.

 

Kozoroh
V těchto dnech se cítíte dost přetížení. A v tomto týdnu na vás únava dolehne už v pondělí. I tak se snažte nepolevit ve svých snahách a odvádět kvalitní práci, na jakou jsou u vás lidé zvyklí. Častěji však odpočívejte a také dodržujte pitný režim.

 

Vodnář
Máte v tomto období problémy se soustředěním. Jako byste byli myšlenkami někde zcela jinde, než se nachází vaše tělesná schránka. Dnes však napněte všechny síly a snažte se koncentrovat na práci, jinak si způsobíte potíže, o které jistě nestojíte.

 

Ryby
Máte schopnost získat lidi na svou stranu, v tom je vaše síla. Využíváte ji většinou při budování své kariéry, dnes však budete toto umění využívat i v domácím prostředí. Pokud je nějaké rozhodnutí závislé na poměru hlasů, pak máte vítězství jisté.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře