Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 4.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 04.06.2018, 00:00 | 04.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 4.6.2018 podle hvězd.

Beran
Intuitivně už ráno vycítíte, že vás dnes čeká příznivý den. Dobrá nálada vás bude provázet na každém kroku a díky vašemu přátelskému a přívětivému rozpoložení vás lidé všude přivítají. A to dokonce i tehdy, když s nimi přijdete řešit nepříjemné věci.

 

Býk
Týden nezačínáte v ideálním rozpoložení. Představa pěti pracovních dní před vámi vám rozhodně náladu nezlepšuje, právě naopak. Planety vám nijak nepomáhají, spíše přikládají pod ohýnek. Snažte se tomu nepoddávat, hledejte si alespoň malé radosti.

 

Blíženci
Víkend jako by vás dobil pořádnou porcí elánu. Ostatní kolegové, kteří se dnes teprve zvolna ladí na pracovní tempo, před vámi nejspíš budou utíkat. Je vás všude plno, halasíte, smějete se a ještě stíháte plno práce. Připadá jim to neuvěřitelné!

 

Rak
Přidělené úkoly a vůbec všechny vaše denní povinnosti sice dnes zvládnete, ale dá vám to více práce, než obvykle. Na vině jsou planetární konstelace, které vám berou energii a místo toho vás zásobují pesimistickými myšlenkami. Tento měsíc není lehký.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Hvězdy vám v červnu nic neulehčují, ale ani se na vás nemračí tak, jako na některá jiná znamení. Přesto vás první den pracovního týdne nezastihne v nejlepším rozpoložení, budete se cítit rozladění. Dnes se proto šetřete a zbytečně se nerozčilujte.

 

Panna
Jste v pondělí v pohodě. Nic vás nerozhází a nehodláte se ničím nechat vyvést z míry. Proč taky? Je zbytečné řešit nedůležité věci a i těm důležitým přikládat větší význam, než jaký doopravdy mají. Prostě dnes nechte vše plynout a jen se tak dívejte!

 

Váhy
Dnes neočekávejte žádné velké události v práci ani v soukromí. Budete z toho poněkud otrávení, ale není to vůbec nutné. Nemusí být přece každý den plný událostí a mít hektické tempo. Využijte tento klid k přemýšlení a plánování své budoucnosti.

 

Štír
Od pondělí pojedete doslova na plný plyn. Co vám bude stát v cestě, to jednoduše odstrčíte. Planety však varují před neuváženým jednáním a také před přepínáním sil. K obojímu budete dnes mít velké sklony. Prostě nic nepřehánějte a bude to dobré.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Týden začnete poměrně neutrálním dnem. I když nebude moc věcí, ze kterých byste se mohli radovat, nebudete mít ani důvod být z něčeho smutní. Pokud si sami dnešní pohodu nepokazíte, tak si užijete jeden ze dnů, které se zase tak často nevyskytují.

 

Kozoroh
Dnes se budete cítit jako na pouti. Celý den se totiž bude podobat jízdě na kolotoči nebo na houpačce. Budete mít sice obojí zadarmo, ale moc radosti z toho mít nebudete. Pohodové a nepříjemné události se budou rychle střídat a vy to musíte ustát.

 

Vodnář
V práci vás dnes čeká nutnost vyřešit chování kolegů nebo podřízených na pracovišti. Někteří z nich jsou poměrně bezohlední a svým chováním ruší ostatní. Buďte slušní, ale trvejte na svých požadavcích a buďte nekompromisní. Máte na to plné právo.

 

Ryby
Veškeré výhodné nabídky, ať už jde o nové zaměstnání, nákup pozemku či možnosti, jak zhodnotit své finance, dnes i v dalších dnech tohoto týdne důkladně prověřujte. Hvězdy vám kladou na srdce, ať se nerozhodujete impulzivně, ale po důkladném zvážení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře