Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 11.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 11.06.2018, 00:00 | 11.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 11.6.2018 podle hvězd.

Beran
Záležitosti z minulosti, které zůstávají ve vaší mysli a dosud jste je nedokázali zpracovat, umí pořádně zkomplikovat život. Dnes se vám připomenou a budete se muset pustit do jejich řešení. Pokud se k tomu postavíte čelem, pak nad nimi zvítězíte.

 

Býk
Budete se dnes muset zabývat záležitostmi, týkajícími se vašeho zaměstnání. A nebude to nic příjemného. Atmosféra na vašem pracovišti je v tomto měsíci často nepříjemná a nasupená. Abyste dosáhli hladkého průběhu, budete potřebovat hodně trpělivosti.

 

Blíženci
Připravte se dnes na kopec nečekaných novinek a zajímavých momentů. Některé budou natolik nevšední, že díky nim změníte pohled na jisté problémy a situace. Spolehněte se na svou intuici a vyberte si z nových informací tu pro sebe nejpřínosnější.

 

Rak
Ve vaší firmě se hovoří o služební cestě, která je určena jenom těm nejlepším. Dnes se k vám donese, že jste jedním ze žhavých kandidátů. Vlastně tím nebudete ani moc zaskočeni, vaši práci vedení dlouhodobě oceňuje, tak jste s tím vlastně počítali.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Dnes se zamyslíte nad tím, kolik k vám měsíčně proudí financí a zda by nebylo dobré změnit způsob, jakým je získáváte. Snažíte se být zodpovědní a zajistit své blízké. Proto začnete uvažovat také nad možností brigády nebo změně pracovního místa.

 

Panna
Soustřeďte se dnes na emoce, které jsou spojeny s vaší minulostí. Netušíte, jak moc mohou být přínosné! Pomohou vám poučit se z minulých chyb a už je neopakovat. A pozitivní pocity vám pak ukážou, co jste udělali dobře a kudy vede správná cesta.

 

Váhy
Budete se dnes zabývat financemi. Záležitosti, spojené s bankami a dalšími peněžními institucemi vám poněkud zamotají hlavu. Je třeba začít je neodkladně řešit. Pokud s tím začnete včas, můžete předejít problémům. Snažte se proto o rozumnou domluvu.

 

Štír
Pokud dnes vyrazíte na kratší cestu, dobře se dívejte kolem sebe a vnímejte také různé souvislosti, které se k ní vážou. Mohlo by vám to do života přinést řadu pozitivních změn. Od získání důležitého kontaktu až po setkání se zajímavým člověkem.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Dnešek upře vaši pozornost směrem k partnerským vztahům. Bude třeba věnovat se příjemným i méně příjemným záležitostem. Může se také objevit nutnost ukončit určité vztahy, které se už vyčerpaly a nic vám nepřinášejí. I tak vás to bude dost mrzet.

 

Kozoroh
Budete hned v pondělí pořádně otrávení. Ani přitom sami nevíte, jestli je to tím, že máte před sebou celý pracovní týden anebo jste naštvaní na celý svět. Je pravda, že planety ve vás podobné pocity v tomto měsíci povzbuzují a není to moc příjemné.

 

Vodnář
Léto je tady a vy stále nemáte vylepšenou kondici, jak jste si na začátku roku slibovali. Je nejvyšší čas s tím začít! Neodkládejte to, vrhněte se do toho klidně hned dnes. Vystupte o tři zastávky dříve a zbytek cesty jděte anebo si běžte zacvičit.

 

Ryby
Cvičte se dnes v odvaze a přímočarosti. Prokažte svou nezávislost, jednejte sami za sebe. Důsledně takové jednání uplatňujte. I když si někteří lidé budou myslet, že jste sobečtí individualisté, nevšímejte si toho. Jejich úsudek stejně neovlivníte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře