Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 16.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 16.07.2018, 00:00 | 16.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 16.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Dnes poznáte, že se v mnoha situacích vyplatí být trpěliví. Tlačení na pilu a přílišná horlivost může plno záležitostí pokazit. Raději čekejte na vhodnou příležitost a vše si důkladně plánujte, pokud chcete, aby věci přinesly očekávaný výsledek.

 

Býk
Dnes vám půjde všechno s nesmírnou lehkostí, až se vám bude zdát, že to po minulých náročnějších dnech není ani možné. Vaše vnitřní rozhodnutí, že budete vší silou bojovat proti mnohým nepříjemným tendencím tohoto měsíce začíná přinášet výsledky.

 

Blíženci
Máte šanci dnes prožít báječný den. Planety vám totiž připravují mimořádně výhodné šance ve všech oblastech. Měli byste je využít a projevit větší míru kreativity ve všech oblastech. Bude se vám také dařit snadno navazovat nové a důležité kontakty.

 

Rak
Budete se dnes hodně zaobírat svými vnitřními pocity. Ty vám pomohou dívat se na svět okolo v jiném světle a také ho podle toho posuzovat. Díky hlubšímu vhledu tak budete lépe hodnotit nejen lidi, ale také mnohem objektivněji vyhodnocovat situace.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes si budete ulehčovat věci, pokud ne jinak, tak aspoň po emocionální stránce. Snažíte si tak podvědomě šetřit energii, které v tomto náročném měsíci nemáte nadbytek. Nikdo se na vás proto nemá právo dívat skrz prsty, jak se říká. Máte na to nárok.

 

Panna
Budete dnes schopni se porvat se všemi svými problémy. Pomůže vám v tom vaše nezdolná vitalita a fyzická kondice. Podívejte se, co vás nejvíce trápí a je vaší Achillovou patou a zaměřte se na vyřešení této záležitosti. Počítejte s podporou planet.

 

Váhy
Začněte si dnes dělat dlouhodobé plány. Do těch nezapomeňte zahrnout i sebezdokonalování v různých oblastech. V první řadě by mělo jít o ty, kde se vám to nějakým způsobem vyplatí, třeba v podobě lepšího zaměstnání nebo třeba štíhlejší postavou.

 

Štír
Dávejte si dnes pozor na spěšné rozhovory, které se mohou stát snadným zdrojem nedorozumění. Vše by se nakonec svezlo na vás a měli byste spoustu práce s vysvětlováním, že jste se na informačním šumu nepodíleli. Radši se na všechno dvakrát zeptejte!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec
Máte bohatou slovní zásobu a při řeči používáte spoustu přirovnání. Lidem se líbí, jak se dokážete lehce vyjadřovat a i nezáživné věci podat zajímavě. Dnes se vám za to dostane ocenění od někoho, komu vysvětlíte důležitý problém, kterému nerozuměl.

 

Kozoroh
Připravte se na to, že vás dnes čeká určitý vnitřní boj mezi aktuální touhou užívat si letních dnů k zábavě a nutností plnit si své pracovní povinnosti. Dokud jste na půdě svého pracoviště, musíte se ovládnout. Ale potom vám nic nebrání se vyřádit!

 

Vodnář
Upoutáte dnes pozornost a podle všeho to nebude právě v pozitivním smyslu, jak napovídají planetární konstelace. Půjde o kritiku v práci nebo ve vašem vztahu či se na vás znechuceně zamračí někdo, kdo se vám líbí a o koho máte zájem. Co se dá dělat!

 

Ryby
Pokud chcete tyto dny proměnit v produktivní období plné zábavy, pak musíte zkrotit svůj pesimismus a negativní emoce. Což nebude lehké, protože planety vám v tom nepomáhají. Dnes si najděte čas na meditaci a dělejte to tak denně. Pomůže vám to.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře