Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 30.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 30.07.2018, 00:00 | 30.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 30.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Milí Berani, stále na vás působí kvadratura Saturnu, kvůli kterému se nedokážete plně koncentrovat. Chybí vám také pozitivní myšlení, které se naštěstí v nadcházejících dnech pomalu ale jistě vrací. Vzpruhu představuje čas trávený po boku přátel.

 

Býk
Ačkoliv jsou prázdniny v plném proudu, Býci se zaobírají hlavně kariérou. Nejspíš se před vámi otevírá příležitost, o jaké jste ani nesnili. Odpusťte si ukvapené jednání, tentokrát by vám horlivost nepomohla. Platí, že všechno má svůj správný čas.

 

Blíženci
Poslední dva červencové dny charakterizuje chuť vyhodit si z kopýtka. Moc se nestaráte o to, jestli vám rozhazovačná nálada nenadělá neplechu v rodinném rozpočtu. Do výplaty je ještě daleko a mohl by vás nemile překvapit nějaký neplánovaný výdaj.

 

Rak
V závěru července si Raci spraví chuť pokud jde o lásku i finance. Druhé jmenované čeká hlavně nezadané a ty, kteří jsou čerstvě zamilovaní. Ostatní mohou bojovat s touhou po větším vzrušení nejen v posteli. Ta vás láká do náruče sexy protějšků.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Jupiter v kvadratuře s Merkurem stále připomíná nutnost oprostit se od pracovního stresu. Psychické zdraví Lvů je na začátku týdne velmi nestabilní, což nekoresponduje s letní atmosférou. Jestli nemáte naplánovanou dovolenou, měli byste to změnit.

 

Panna
I když je léto v plném proudu, Panny mají plnou hlavu práce. Vesmír vám aktuálně nabízí jedinečnou šanci k profesnímu růstu i kariérnímu přesunu. Konečně objevíte pozici, na níž uplatníte svůj potenciál. Na začátku týdne se nebojíte jít do rizika.

 

Váhy
Na konci července najdete konečně recept na vyrovnaný denní rytmus. Nebudete to přehánět v zaměstnání, ale zároveň nebudete utíkat od povinností kvůli soukromým radovánkám. Vsadíte-li na vrozenou inteligenci, máte o úspěšný start týdne postaráno.

 

Štír
Štíři jsou pověstní pro svůj jedový osten, který na konci měsíce symbolizuje jejich proříznutou vyřídilku. S ničím se nemažete a zejména v zaměstnání a rodině nejdete pro slovo daleko. Zbytečně si proti sobě stavíte jedince, kteří se vám mohou hodit.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
V novém pracovním týdnu oplýváte obrovskou motivací do nových projektů. Bohužel originální myšlení narazí na nepochopení ze strany nadřízených. Ti chtějí všechno podle zajetého pořádku a na žádné novoty si nepotrpí. Mějte s nimi trochu trpělivosti.

 

Kozoroh
V partnerství mohou vyplout na povrch nedořešené záležitosti. Venuše vás vybízí k tomu, abyste před nimi nestrkali hlavu do písku. Očekáváte sice nejhorší, ale nakonec budete vývojem situace překvapeni. Dokážete najít rozumnou cestu, jak z toho ven.

 

Vodnář
Mezilidské vztahy jsou stále zatíženy nezdravou vztahovačností Vodnářů. Naštěstí jste se ponaučili z předchozích nezdarů a místo boje se raději uchýlíte k taktice diplomatického mlčení. Snad jen v lásce to protějškovi neprojde tak bez výměny názorů.

 

Ryby
Na začátku týdne vybízí hvězdy k větší racionalitě. Nejspíš vám schází zdravý odhad na lidi, takže byste si k tělu mohli pustit někoho nesprávného. Znát je to především v ekonomické a pracovní sféře. Tam se motají závistivci a neúspěšní jedinci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře