Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 6.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 06.08.2018, 00:00 | 06.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 6.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Milí Berani, na začátku týdne máte šanci rozšířit nebo založit vlastní rodinu. Merkur se na vás usmívá ve všech otázkách, které jsou spojeny s vlastními dětmi. Věnujte jim maximum pozornosti, abyste utužili vztah, ještě než odstartuje školní kolotoč.

 

Býk
Jste zvědaví, jak odstartuje další srpnový týden? Vesmírní velikáni slibují rozporuplný program, kdy se na jednom pólu radujete z veselé přízně přátel a na druhém máte vrásky na čele kvůli své rozmařilosti. Do výplaty budete počítat každou korunu.

 

Blíženci
Blíženci vyhlíží start týdne, jaký by se jistě líbil i ostatním znamením zvěrokruhu. Je totiž plný lásky, přátelství i finančních zisků. Merkurův sextil se podepisuje na umění komunikace, díky níž přesvědčíte o své pravdě i dosud zaryté nepřátele.

 

Rak
Také na začátku tohoto týdne hrají v životě Raků prim jejich přátelé. Díky nim se dokážete odreagovat od dění na pracovní i soukromé půdě. Nebráníte se žádné vzrušující aktivitě, kterou kamarádi vymyslí. Ostatně jsou prázdniny, hlavní doba zábavy.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Stále pokračuje období, které je vám zasvěcené! Na startu týdne se soustředíte na obchodní aktivity. Ať jde o oběd s klienty, služební cestu nebo podpis důležitého kontraktu, to vše má zelenou. Jste přesvědčiví a v rukávu máte připraveno nejedno eso.

 

Panna
Ten nejlepší rozmach přijde až v příštím týdnu. Nadcházející dny vás mají připravit po fyzické a duševní stránce na pozitivní změny v pracovním i soukromém životě. Vězte, že všechno má svůj čas a je zbytečné tlačit na pilu. Ujasněte si své priority.

 

Váhy
Milé Váhy, vstupujete do týdne, který může zatočit se stereotypem na milostném poli, nebo zásadně otočit kormidlem v pracovních vodách. Díky šarmu uděláte skvělý dojem při každém jednání z očí do očí. Ve spojení s hvězdnou přízní nemáte konkurenci.

 

Štír
První polovina srpna je náročná především v oblasti zaměstnání, kde se zabydlela napjatá atmosféra. Něco nevysloveného vám leží na srdci a kvůli tomu se můžete utrhovat na své kolegy i nadřízené. Uvažujte raději o tom, zda si nenalít čistého vína?

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Začíná týden, který v sobě skrývá samá příjemná překvapení. Venuše slibuje pozitivní vývoj v milostném životě, trigon Merkura přináší nemalé finanční přilepšení i přátelské mezilidské vztahy. Klíčem k tomu všemu jsou skvělé komunikační schopnosti.

 

Kozoroh
Rozhodně nekráčíte vyšlapanou cestou. Baví vás objevování nových tras a neokoukaných řešení. Platí to v lásce i kariéře, kde se díky inovativnímu myšlení zapíšete do paměti šéfů i klientů. Kreativitu uplatníte také vůči k dětem. Nuda s vámi nehrozí.

 

Vodnář
Na začátku týdne sice bojujete s menší nechutí do práce, ale dokážete ji ze sebe rychle setřepat. Navíc nebude mít dlouhého trvání. Cítíte v kostech, že změna je na spadnutí. Těšíte se na odpolední program, který slibuje mnohem příjemnější vyhlídky.

 

Ryby
Rybky se nakazí tvůrčím duchem, který je motivuje ke změně v pracovním i soukromém životě. Dost možná nezůstane kámen na kameni. Když už totiž něco děláte, pak to děláte pořádně. Máte ze sebe vynikající pocit. Rozproudíte kolem stagnující energii.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře