Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 13.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 13.08.2018, 00:00 | 13.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 13.8.2018 podle horoskopu.

Beran

Mars vstupuje na území Kozoroha a rozdmýchává potíže na pracovním poli i v mezilidských vztazích. Jste rázem vznětlivější a nemáte chuť tolerovat excesy svých kolegů. Naštěstí se dokážete ovládnout a zachovat poker face. Kdo by si kazil start týdne.

 

Býk
Vitalita Býků na tom stále není slavně. Proč si neprotáhnout víkendové volno, nebo aspoň neodejít z práce dřív. Stejně si na práci spíš jenom hrajete, protože vám dělá problém koncentrovat se. Brouzdáte internetem a zkoumáte věci mezi nebem a zemí.

 

Blíženci
Už na začátku týdne spřádáte plány na víkend. Jedině to vás udržuje v neustále dobré náladě, protože jinak byste ze zaměstnání museli rychle utéct. Velkou vzpruhu představuje také optimisticky laděné okolí, díky němuž přijdete na veselejší myšlenky.

 

Rak
Na začátku týdne máte velkou část osudu ve svých rukách. Vesmírná konstelace sice zabrnká na citlivou račí notu, ale máte životní zkušenosti, díky nimž se nedáte tak snadno. Najdete v diáři něco pozitivního, kvůli čemu se vyplatí nepropadnout panice.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Merkur se snaží zklidňovat dění na pracovním poli, kde se mohou rozhořet konflikty mezi kolegy i nadřízenými. Naštěstí je zde vaše přirozená schopnost dávat kritické věci do pořádku. Jednáte s klidem a správně odhadnete, co chce druhá strana slyšet.

 

Panna
Zatímco ostatní znamení zvěrokruhu se musí otřepávat z víkendu, Panny do pondělního programu skočí rovnýma nohama. Sami sebe překvapíte svou rozhodností. Intuice vás vede správným směrem a slibuje skvělé pracovní výsledky. Nic jiného neposlouchejte.

 

Váhy
Merkur v sextilu s Venuší zapracuje na vaší výřečnosti. Navíc máte vynikající pocit z práce. Vidíte za sebou jasné výsledky a dokonce i bankovní účet hlásí příjemné vylepšení. Pokud nejste v kariéře spokojeni, můžete v těchto dnech najít lepší cestu.

 

Štír
Po náročném víkendu vyhlížejí Štíři mnohem vlídnější týden. Domácí atmosféra se rapidně zlepšuje a hádky odplouvají do minulosti. Najednou jako by ani jedna strana neměla potřebu konfrontace. Harmonický přístav vám dobije baterky a zlepší náladu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Příjemné šimrání v žaludku čeká svobodné i zadané Střelce. Ve vzduchu totiž visí seznámení s přitažlivým člověkem, který se nezajímá o vaši minulost ani přítomnost. Jediné, oč mu jde, je vaše společná budoucnost. U zadaných je ve hře opravdu hodně.

 

Kozoroh
Milí Kozorozi, můžete se těšit na příjemné oživení stereotypu. Mars vstupuje do vašeho znamení, což symbolizuje příliv energie i dobré nálady. Pomáhá vám vyrovnat se s překážkami, které sází do cesty negativně naladěný Saturn. Nevzdáte se snadno.

 

Vodnář
Svobodní vstupují do jednoho z nejromantičtějších období v roce, kdy jsou jejich šance na seznámení extrémně vysoké. Navíc nepůjde o žádné letní románky, ale rovnou o osudový vztah! Zadaní utečou od partnerských peripetií ke společenskému životu.

 

Ryby
Na začátku týdne si Neptun podává ruku s Marsem, což pro Rybky znamená velmi slibný program. Tito velikáni vám po hrstech sešlou vynikající náladu i nezdolnou energii. Myslí na tělesné i duševní blaho a starají se, abyste v ničem zásadně nestrádali.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře